Baltijos lygoje – „Dragūno“ revanšas latviams

Šeštadienį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai namuose žaidė Baltijos rankinio lygos rungtynes su Rygos „Celtnieks“ (Latvija) komanda. Pirmąjį susitikimą dviejų įvarčių persvara laimėjo latvių ekipa, todėl namuose dragūniečiai siekė atsilyginti už patirtą skriaudą.

Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo banguotas – klaipėdiečiai išsiverždavo į priekį, latviai juos prisivydavo. Tad ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 16:16.

„Dragūnui“ sėkmingiau sužaidus antrojo kėlinio pradžią, pavyko susikrauti 4 įvarčių persvarą – 22:18. Tačiau „Celtnieks“ rankininkai nebuvo nusiteikę nusileisti ir atkakliai atakavo klaipėdiečių vartus.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Dragūnas“ vėl sužaidė sėkmingą atkarpą ir atotrūkį padidino iki 7 įvarčių – 34:27. Paskutinėmis minutėmis susikaupę varžovai pelnė 4 įvarčius ir atsilikimą sušvelnino, tačiau „Dragūno“ pergalę rezultatu 35:31 įtvirtino vartininko Luko Simanavičiaus įvartis į tuščius „Celtnieks“ vartus.

Pergalę apkartino pirmajame kėlinyje Gabrieliaus Virbausko patirta kelio trauma. Rungtynių tęsti jis nebegalėjo, jam bus atlikti tyrimai. Tikimasi, kad trauma bus nesudėtinga ir Gabrielius galės greitai grįžti į aikštelę.

fullsizeoutput_5621

„Dragūnui“ 9 įvarčius pelnė Benas Butkus, 7 – Lukas Simėnas, 6 – Laurynas Simonavičius, po 4 – Šarūnas Ugianskis ir Lukas Juškėnas.

„Celtnieks“ gretose 11 įvarčių įmetė Artūrs Lazdinš, po 5 įmetė Rihards Leja, Roberts Freibergs ir Ritvars Balcers.

Po rungtynių „Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas sakė, kad reikėtų skambučio „į viršų“, kad G. Virbauskui viskas būtų gerai, nes priešingu atveju komanda netektų labai svarbaus žaidėjo.

„Geriau nebūtų šios pergalės, bet nebūtų ir Gabrieliaus traumos… Buvo nelengva, nes likusį laiką žaidėme beveik be keitimų, todėl Lukas Juškėnas, Lukas Simėnas ir Šarūnas Ugianskis gavo labai didelį krūvį. Tačiau antrame kėlinyje buvo geriau išpildomos situacijos, susikrovėme persvarą ir ją išlaikėme“, – sakė A. Juškėnas.

Dragūnietis Benas Butkus pabrėžė, kad šįkart buvo praleista per daug įvarčių.

„Galėjome ir geriau gintis, nes 31 įvartis praleistas į savo vartus yra per daug. Labai gaila dėl Gabrieliaus traumos, tikimės, kad ji bus nerimta. Šiandien laimėjome, o kai žaidėme Latvijoje, kamuolys tiesiog krito iš rankų, atrodėme tragiškai. Tada buvo sezono pradžia, galbūt trūko susižaidimo“, – komentavo B. Butkus.