„Dragūnas“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą

Penktajame Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos ture sirgaliai stebėjo lygiaverčių varžovų dvikovas. Tarpusavyje kovėsi turnyrinėje lentelėje vieni nuo kitų netoli žengiantys varžovai. Po šio turo vėl pasikeitė turnyrinės lentelės lyderių išsidėstymas – lydere tapo Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ekipa, antroje vietoje – Klaipėdos „Dragūnas“.

Saulės mieste Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai,  su „SM Dubysa-Gubernija“ pirmajame kėlinyje apsikeitę įvarčių serijomis, įrodė esantys stipresni. Rungtynės prasidėjo šiauliečių spurtu – 7:1, tuomet iniciatyvą perėmė klaipėdiečiai ir išlygino rezultatą – 8:8. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo Šiaulių komanda (13:11), tačiau po pertraukos į aikštelę grįžę dragūniečiai ėmė mesti taikliau ir ėmė tolti. Rungtynės baigėsi „Dragūnui“ pirmaujant 8 įvarčių skirtumu – 22:30 (13:11).

Prie klaipėdiečių pergalės 6 įvarčiais prisidėjo Igoris Kopišinskis ir Lukas Juškėnas (2 iš 7 m), po 4 įvarčius pelnė Šarūnas Ugianskis ir Karolis Bliuvas.

„SM Dubysos-Gubernijos“ gretose pasižymėjo 6 įvarčius pelnęs Kristupas Goštautas, 5 įvarčius įmetė Aivaras Budrys, 4 – Paulius Morkūnas.

drag

Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ žaidėjas Marius Buožys: „Rungtynes pradėjome gerai, gerai gynėmės, išnaudojome progas, pavyko pirmauti. Antrame kėlinyje Klaipėdos komanda pagreitino žaidimą, mūsų komanda pavargo, neišnaudojome daug galimybių pelnyti įvarčius“.

Klaipėdos „Dragūno“ žaidėjas Gabrielius Virbauskas: „Rungtynes pradėjome labai blogai, visiškai nepavyko įvykdyti trenerio nurodymų, buvome pasimetę. Po pertraukos pavyko atsigauti, darėme mažiau klaidų, pavyko persverti rezultatą ir jį išlaikyti iki rungtynių pabaigos“.

„Dragūno“ treneris vyr. Artūras Juškėnas sakė, kad sekėsi prastai.

„Tai – vienos blogiausių mūsų varžybų, viskas vyko vangiai, žaidėjai miegojo. Antrame kėlinyje pavyko juos pažadinti ir jau pradėjome kontroliuoti situaciją. Reikia paminėti, kad žaidė ne visi Šiaulių komandos žaidėjai, o mes atrodėme prastokai, blogiau nei turėjome atrodyti. Nors bėgome, vis neįmetėme, nepaisant to, kad sunkiau buvo neįmesti nei įmesti, bet kažkaip įsigudrindavome neįmesti.

Nurodymas buvo vienas – bėgti ir įmesti, bet arba nenubėgome, arba neįmetėme. Buvo bloga gynyba, dėl to turime bėdų su daugeliu žaidėjų. Negaliu pasakyti, kad praleidome daug įvarčių, bet tiek praleisti su šios sudėties Šiaulių komanda yra prabanga. Lyg ir mėginome žaisti, kaip buvome susitarę, bet kažkas ne taip“, – žaidimą komentavo A. Juškėnas.