„Dragūnas“ – per žingsnį nuo finalo

Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygoje startavo pusfinalio varžybų etapas. Pirmose rungtynėse pergales pasiekė ir po žingsnį finalo link žengė Klaipėdos „Dragūno“ ir Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai. Klaipėdiečiai namuose nugalėjo HC „Vilnių“, o „Almeida-Stronglasas“ 28:22 (13:14) įveikė Kauno „Granito“ rankininkus.

Šeštadienį uostamiestyje prasidėjo pusfinalio varžybų etapas. Kiek sėkmingiau pirmąsias rungtynes pradėjo „Dragūno“ rankininkai, kuriems dar pirmojo kėlinio viduryje pavyko susikrauti 5 įvarčių pranašumą. Vilniečiai šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau pasivyti klaipėdiečių jiems nepavyko.

Antroje rungtynių dalyje „Dragūno“ rankininkai išlaikė rungtynių tempą, kuris buvo neparankus vilniečiams. Uostamiesčio ekipa šventė pergalę rezultatu 32:26 (18:14).

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Igoris Kopišinskis ir Mindaugas Dumčius, atitinkamai pelnę 8 ir 7 įvarčius. Lukas Simėnas atliko 6, o Edvinas Vorobjovas – 3 sėkmingus metimus.

Vilniečių komandoje daugiausiai įvarčių pelnė Martynas Žala ir Šarūnas Sakalauskas. Jų sąskaitoje – 6 ir 5 įvarčiai. Po 3 kartus pasižymėjo Andrius Kliorė, Marius Panavas ir Karolis Antonovičius.

„Manyčiau, kad visai neblogos varžybos, skirtumas – tik 6 įvarčiai. Pasisekė visai neblogai sužaisti. Manau, pralaimėjimo priežastis yra tai, kad padarėme daug klaidų puolime ir dėl to gavome greitas kontratakas. Kiekvienas varžybas norime laimėti ir namuose kovosime dėl pergalės“, – po rungtynių kalbėjo „Vilniaus“ treneris Marius Baranauskas.

„Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas teigė, kad rungtynės nebuvo lengvos.

„Viskas gerai, kas gerai baigiasi. Lengva nebuvo, bet ir tikėjomės stipraus varžovų pasipriešinimo, tą ir gavome. Čia jau yra pusfinalis, reikia atmesti visus „galiu-negaliu“, reikia žaisti, skauda ar neskauda, niekam nereikia. Sezono pabaiga, laimės stipresni ne tik meistriškumu, bet apskritai stipresni žmonės. Trečiadienį Vilniuje bus tikrai sunku, jeigu nepasiseks laimėti, grįšime dar į Klaipėdą“, – sakė A. Juškėnas.

„Dragūno“ vartus saugojęs Aistis Pažemeckas neslėpė, kad komandai šiek tiek trūko drausmės.

„Neblogai išpildėme tai, ką planavome, stengėmės ir tai leido pasiekti pergalę. Tai, kad ši komanda buvo vienintelė mus nugalėjusi šį sezoną, mus dar labiau motyvavo. Išvykoje stengsimės laimėti, kad nereikėtų trečiųjų rungtynių, bet jei reikės, grįšime ir sieksime pergalės namuose. Būtų labai smagu, jei pavyktų pabaigti pusfinalio seriją Vilniuje. Ko tam reikėtų? Drausmės. Jei visi vykdysime tai, ką susitariame, ką nurodo treneris, manau, tikrai pavyks parsivežti pergalę. Reikia išpildyti tai, kam ruošiamės, ir klausyti, ką sako treneris“, – komentavo A. Pažemeckas.

Klaipėdiečių strategas A. Juškėnas pabrėžė, kad komandai labai daug reiškia savo žiūrovų palaikymas, ypač dabar, kai vyksta svarbiausios sezono varžybos.

„Labai norime pakviesti klaipėdiečius ateiti palaikyti mūsų rankininkų, mums tai labai svarbu. Siekiame iškovoti aukso medalius ir norime tai pasiekti stebint kuo daugiau savų sirgalių“, – nepraleisti intriguojančių rankinio dvikovų kvietė A. Juškėnas.

Daugiau akimirkų iš pirmųjų pusfinalio rungtynių rasite albume ČIA.

Palikite atsiliepimą