Pirmas žingsnis į pusfinalį – 21 įvarčio skirtumu

Daugkartinis Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ užtikrinta pergale pradėjo Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos ketvirtfinalį. Artūro Juškėno auklėtiniai trečiadienio vakarą Klaipėdoje rezultatu 38:17 (16:7) sutriuškino Varėnos „Ūlą“, nepaisant to, kad komandai dėl smulkios traumos negalėjo padėti rezultatyviausių lygos žaidėjų dešimtuke esantis Igoris Kopišinskis.

Klaipėdos rankininkus į pergalę vedė Edvinas Vorobjovas, įmetęs 10 įvarčių, Laurynas Simonavičius ir Mindaugas Dumčius pridėjo po 6 sėkmingus metimus, po 5 pelnė Lukas Simėnas ir Karolis Bliuvas,  po 2 įmetė Gediminas Vaitkus ir Benas Butkus, po 1 – Gražvydas Juška ir Šarūnas Ugianskis.

Iš „Ūlos“ išsiskyrė Deivas Eidukonis, įmetęs 5 įvarčius, Rimantas Palevičius ir Donatas Leknickas pridėjo po 4 įvarčius.

rank2

„Keturiasdešimt minučių vertinau gerai, paskui viskas pakrypo į blogą pusę. Blogai tas atsipalaidavimas, pavargimas, daug klaidų, daug įvarčių praleidome“, – žaidimą komentavo „Ūlos“ treneris Tautvydas Mikalauskas.

Pasak jo, komanda atsakingai ruošis, žiūrės ir analizuos pirmojo susitikimo vaizdo įrašą, kad antrųjų rungtynių Varėnoje rezultatas būtų kitoks.

A. Juškėnas po rungtynių teigė, kad komanda neįgyvendino iškelto pagrindinio uždavinio.

„Pagrindinis uždavinys šiose rungtynėse buvo priimti teisingus sprendimus, nedaryti klaidų, nes manau, kad tai yra mūsų pagrindinė bėda – mes mėginame greitai bėgti, stipriai, staigiai mesti, bet tada, kai reikia mesti, reikia daryti perdavimą ir atvirkščiai. Šiandien tas uždavinys bent jau pirmame kėlinyje buvo neišpildytas. Negaliu pasakyti, kad ir antrame kėlinyje išpildėme jį gerai“, – kalbėjo „Dragūno“ treneris.

rank1

Paklaustas, kaip vertina galimus pusfinalio varžovus (tarpusavyje žaidžiančias Vilniaus HC „Vilnius“ ir Šiaulių „Dubysa-Gubernija“ ekipas), A. Juškėnas teigė, kad realiausia sulaukti dvikovos su sostinės komanda.

„Nelabai norime prognozuoti, kaip seksis. Jei reikės, su Varėna grįšime dar kartą į Klaipėdą, visko gali būti, nes žaisdama namie komanda yra visai kitokia. Kitame etape tikriausiai mūsų lauks „Vilnius“. Tai – mums viena neparankiausių lygos komandų, kuri vienintelė šį sezoną Lietuvos čempionate mus nugalėjo. Šioje poroje netikėtumų neturėtų būti. Jei Šiaulių komandoje dar būtų Gabrielius Virbauskas, kurį mes „pasiskolinome“, tai taip pat su „Vilniumi“ būtų įdomi kova. Tačiau dabar „Vilnius“ yra stipresnis“, – sakė A. Juškėnas.

Jo nuomone, dar kitoje ketvirtfinalio poroje (Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ ir Vilniaus „Šviesa“), galėtų būti išties įdomios rungtynės, jei vilniečiai surinktų visus savo žaidėjus ir rimtai pasipriešintų.

Ketvirtfinalyje yra kovojama iki dviejų pergalių. Antrosios serijos rungtynės, kuriose žais „Dragūnas“, vyks šeštadienį nuo 13 val. Varėnoje.

„Dragūnas“ šį LRL reguliarųjį sezoną iš 18 rungtynių suklupo tik kartą ir tapo reguliariojo čempionato nugalėtoju. „Ūla“ su 5 pergalėmis ir 13 pralaimėjimų liko aštunta.

Daugiau rungtynių akimirkų rasite albume ČIA.

Palikite atsiliepimą