Baltijos rankinio lygoje „Dragūną“ lydėjo sėkmė

Savaitgalį Klaipėdos „Dragūno“ ekipa sužaidė dvejas Baltijos rankinio lygos (BHL) rungtynes. Abi dienas klaipėdiečiai žaidė susikaupę ir iškovojo užtikrintas pergales.

Šeštadienį dragūniečiai susitiko su Uogrės (Latvija) „Ogre/Miandum“ rankininkais. Ankstesniame šių dviejų komandų susitikime klaipėdiečiams buvo nelengva – įtempta dvikova Latvijoje tuomet laimėta vos vieno įvarčio skirtumu. Namuose „Dragūnui“ sekėsi kur kas geriau – varžybos baigėsi net 21 įvarčio skirtumu: 43:22 (22:11).

Šeštadienį pergalę komandai atnešė po 7 įvarčius pelnę Igoris Kopišinskis, Edvinas Vorobjovas, 6 pridėjo Gražvydas Juška, po 5 įmetė Šarūnas Ugianskis, Benas Butkus, 4 pelnė Gabrielius Virbauskas, 3 – Mindaugas Dumčius, po 2 – Arvydas Bučius ir Lukas Simėnas, po 1 – Lukas Juškėnas ir Remigijus Vaičikauskas. 

Uogrės ekipoje rezultatyviausias buvo 5 įvarčius įmetęs Artis Kurmens, po 4 įmetė Arvis Laganovskis, Artis Laganovskis, po 2 pelnė Ilja Želna, Andris Poznaks, Dzintars Dravnieks, po 1 pridėjo Miks Kiršteins, Janis Jasaitis ir Janis Bauze.

Po rungtynių „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas sakė, kad pergalė buvo nesunki, tokia ji turėjo būti ir žaidžiant rungtynes su Estijos ekipomis prieš porą savaičių. 

„Latvijoje kai žaidėme su ta pačia komanda, vienu įvarčiu laimėjome tik paskutinėmis sekundėmis. Tuo metu buvo kitos problemos, komanda buvo pertreniruota, pavargusi. Šiuo metu įgauname formą, svarbu neužmigti ant laurų, nes laukia labai rimtos dvikovos Lietuvos čempionate ir Lietuvos rankinio federacijos taurės finalas, bus ką veikti“, – po pergalės prieš „Ogre/Miandum“ kalbėjo A. Juškėnas. 

Dragūnietis Benas Butkus sakė, kad komanda jau susižaidė, tai rodo ir tik 22 į savo vartus praleisti įvarčiai.

„Pergalė graži, viskas šiandien vyko pagal planą, ir toliau nemažinsim apsukų“, – džiaugėsi Klaipėdos ekipos rankininkas.

Sekmadienio rungtynėse dragūniečiai taip pat demonstravo sklandų žaidimą ir nugalėjo Rygos (Latvija) „Celtnieks“ ekipą. Prieš tai su šia komanda buvo sužaista lygiosiomis, o namuose pergalė pasiekta taip pat nemenku skirtumu – 34:21 (19:11).

Į „Celtnieks“ vartus po 6 įvarčius įmetė Gabrielius Virbauskas ir Mindaugas Dumčius, po 5 pridėjo Edvinas Vorobjovas ir Igoris Kopišinskis, po 4 – Gražvydas Juškas ir Lukas Simėnas, 2 pelnė Arvydas Bučius, po 1 įmetė Benas Butkus ir Lukas Juškėnas.

„Rezultatai geri, dabar A grupėje jau nenukrisime žemiau ketvirtos vietos. Laukiame savo priešininkų – gali būti taip, kad paaiškės arba šiandien, arba rytoj. Gali būti, kad žaisime su suomiais arba estais. Priešininkų nesirenkame, nes bet kuriuo atveju tai būtų dvejos galingos rungtynės, kurias žaistume namuose. Kalbant apie šio savaitgalio žaidimą, šeštadienį buvome „šviežūs“ ir labai greiti, šiandien vis dėlto to šviežumo truputį pritrūko. Tai rodo, kad dvejas rungtynes žaisti visa jėga dar nesame visai pasiruošę. Truputėlį dar reikės padirbėti, bet apskritai komanda atrodo kelis kartus geriau nei atrodė visą laiką, po truputį judame į priekį“, – mintimis po BHL rungtynių savaitgalio dalinosi A. Juškėnas.

Artimiausias rungtynes „Dragūnas“ namuose žais kitą šeštadienį, vasario 13 dieną  – vyks Lietuvos rankinio lygos susitikimas su Kauno „Granito-Gajos-Kario“ ekipa. Klaipėdiečių rankininkų treneris teigė, kad laukia labai rimtos ir principinės rungtynės.

„Labai lauksime savų žiūrovų, jų palaikymas mums labai padeda. Jei pasiseks iškovoti pergalę prieš „Granitą“, šalies turnyrinėje lentelėje žemiau antros vietos jau nebenukristume. Vėliau dar lauks vienerios rungtynės su Alytaus komanda, tai irgi bus labai rimtos varžybos. Šiuo metu esame pralaimėję tik vienas Lietuvos lygos varžybas. Aišku, norėjome laimėti visas, bet kartą nepavyko to padaryti. Vis dėlto džiugina tai, kad nors ir stipriai susitraumuojame, vis tiek judame į priekį“, – džiaugėsi A. Juškėnas.

Palikite atsiliepimą