Apmaudžiai pralaimėta Viljandi ekipai

Šeštadienį „Dragūnas“ Estijoje stojo į Baltijos rankinio lygos (BHL) dvikovą su Viljandi HC rankininkais, tačiau pralaimėjo minimaliu skirtumu 26:25, nors po pirmojo kėlinio pirmavo keturiais įvarčiais – 11:15. Rugsėjį žaisdami namuose dragūniečiai taip pat apmaudžiai nusileido Viljandžio ekipai rezultatu 25:27.

Sausio 23 d. vykusiose rungtynėse klaipėdiečiai jau pirmojo kėlinio viduryje įgijo 4 įvarčių persvarą, kurią išlaikė iki pat kėlinio pabaigos – 4:8, 6:10, 8:12, 11:15.

Tačiau antrasis kėlinys dragūniečiams nebuvo toks sėkmingas. Nors pradžioje pavyko atotrūkį padidinti iki 5 įvarčių – 12:17, antroje šio kėlinio pusėje šeimininkai skirtumą sumažino iki vienintelio įvarčio – 16:17. Dar po kelių minučių jau išsiveržė į priekį –  19:18, 21:19. Iki rungtynių pabaigos likus dviem minutėms rezultatas buvo lygus- 25:25, o Viljandi pergalę nulėmė 59 minutę atliktas taiklus Ott Varik metimas.

O. Varik tapo rezultatyviausiu Viljandi ekipos žaidėju – jis pelnė 8 įvarčius, 6 pridėjo Kristo Jarve, po 3 – Kristjan Koovit ir Kristo Voika, po 2 – Robert Lopp ir Mark Lopp, po 1 – Mikk Varik ir Karl Roosna.

„Dragūno“ gretose rezultatyviausiai žaidė 5 įvarčius pelnęs Igoris Kopišinskis, po 4 įmetė Lukas Simėnas ir Edvinas Vorobjovas, po 3 pridėjo Lukas Juškėnas ir Benas Butkus, po 2 įmetė Arvydas Bučius, Mindaugas Dumčius ir Remigijus Vaičikauskas.

Šiandien, sekmadienį, 14 val., „Dragūnas“ žais dar vienerias BHL rungtynes – su HC „Kehra/Horizon Pulp&Paper“.