„Dragūno-Viesulo“ merginos džiaugiasi dar viena pergale

Lietuvos moterų rankinio čempionato rungtynėse Klaipėdoje „Dragūnas-Viesulas“ priėmė Vilniaus LEU „Šviesą-Eglę“. Klaipėdietės laimėjo prieš patyrusią Vilniaus komandą rezultatu 33:29 (13:12) ir iškovojo antrąją svarbią pergalę iš eilės.

Klaipėdos kolektyve kaip visuomet  pasižymėjo Brigita Ivanauskaitė 13 kartų tiksliai atakavusi vilniečių vartus, o taip pat Dovilė Mižutytė (9 įv.), Fausta Abrutytė (5 įv.), Deimantė Briedytė (2 įv.), Austėja Rimkutė, Roberta Kairytė, Jolanta Mižutienė ir Dovilė Kasparavičiūtė (po 1 įv.).

LEU „Šviesa-Eglė“ komandoje aktyvios atakoje buvo Rasa Mikalonytė (12 įv.),  Auksė Sviderskienė (7 įv.), Indrė Norvilytė (6 įv.), Laura Lapinskaitė (3 įv.), Aleksandra Sidoravičiūtė (1 įv.).

„Rungtynės buvo permainigos ir ganėtinai atkaklios, ypač pirmasis kėlinys. Rezultatas svyravo tai vienos tai kitos komandos naudai. Ir jį laimėjome minimalia persvara13:12, nes  varžovės paskutinę akimirką nepataikė nuo 7m. žymos. Antroji dalis irgi prasidėjo nuožmiai. Tačiau kantriai dirbdamos gynyboje bei puolime pamažu po kruopelytę susikrovėme gana ženklų pranašumą, kuris 50-tą minutę išaugo iki 29:19.

Tuomet varžovės susigriebė ir bandė gelbėtis. Vilnietės per paskutiniąsias dešimt rungtynių minučių pelnė net dešimt įvarčių, kai iki to momento antrame kėlinyje buvo įmetusios tik 7 įvarčius, tačiau pasivyti mūsiškių jos jau nebespėjo. Nugalėjome labiau patyrusias sostinės atstoves keturių įvarčių persvara 33:29. Smagu, kad šią savaitę pasiekėme antrąją svarbią pergalę, nes prieš tai laimėjome prieš Šiaulių SM „Dubysa-Salve“ ekipą“,- po rungtynių džiaugėsi klaipėdiečių trenerė Rasa Juškėnienė.

5. Šiaulių SM „Dubysa – Salve“ 9 1 0 8 247:368 2

Rezultatyviausiųjų žaidėjų sąraše užtikrintai pirmauja Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ komandos lyderė Brigita Ivanauskaitė, pelniusi 134 įvarčius ir artimiausias varžoves lenkia beveik dvigubai.