EHF taurė: atsigriebti reikės namuose

Antrame pagal pajėgumą Europos klubinio rankinio turnyre, EHF taurėje, kovas pradedantis Klaipėdos „Dragūnas“ pirmajame atrankos etape susitiko su Estijos čempionais Pylvos „Serviti“ klubu.

Norėjo atlikti pusę darbo

Klaipėdos „Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas kiek nerimavo prieš artėjančias dvikovas, tačiau teigė, kad tikslas yra įveikti šį etapą. Treneris akcentavo, kad estai nuveikė didesnį darbą pasiruošimo sezonui metu, tuo metu klaipėdiečiams kaip visada vasara lengva nebuvo ir teko susidurti su šiokiais tokiais sunkumais.

„Pasiruošimas sezonui kaip visada, tikėjomės geriau. Turime keletą netekčių. Komandą paliko Jonas Geryba, keletas rankininkų yra traumuoti. Jaunimas, įsiliejęs į ekipą, dar svarbių rolių nevaidins. Norėjome įsigyti stiprių legionierių, bet kol kas to padaryti nepavyko. Pasiruošimo metu žaidėme su silpnais varžovais. Tikėjomės, kad jie bus stipresni, bet išėjo kaip išėjo. Reikėjo rungtynių, kad „gautumėm į skudurus“ ir galvotumėm, kaip tobulėti. Jų nebuvo, o estams sekėsi geriau, jie dalyvavo rimtesniuose turnyruose su stipresniais varžovais, sustiprino ir savo sudėtį“, – ekipų nuveiktus darbus tarpsezoniu įvardijo A. Juškėnas.

Lietuvos rankininkų treneris teigė, kad į Estiją važiuoja tam, kad būtų atlikta pusė darbo, nes viskas spręsis po dviejų rungtynių ir tikėtis viską išspręsti per vieną dvikovą neverta nei lietuviams, nei estams. 

„Rungtynės Estijoje nebus lemiamos, viskas spręsis per dvejas rungtynes. Netikiu, kad Estijoje kažkuri komanda įgytų solidžią persvarą. Antrosios rungtynės namų arenoje būtų pranašumas, jei būtumėm labiau patyrę. Be to žaisim Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, o ne salėje, kurioje nuolatos treniruojamės, tad mes ten patys jausimės kaip svečiai“, – artėjant pirmosioms rungtynėms kalbėjo A. Juškėnas.

unnamed

3 įvarčių deficitas

Pirmąsias EHF rungtynes klaipėdiečiai pralaimėjo šeimininkų ekipai „Serviti“ rezultatu 29:26 (14:12). Atsakomosiose rungtynėse Klaipėdoje lietuvaičiams, norint keliauti į kitą etapą, teks panaikinti trijų įvarčių deficitą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ardo Puina pelnęs 9 įvarčius. 5 pridėjo Romanas Aizatullovas, 4 – Kristjan Muuga.

Klaipėdiečių gretose žibėjo legionierius iš Ukrainos Igoris Kopišinskis, kuris pelnė 10 įvarčių. Jam neblogai talkino 9 pridėjęs Karolis Stropus, 5 įmetė Mindaugas Dumčius, po vieną – Mindaugas Meškauskas ir Arvydas Bučius.

Klaipėdiečiai buvo gerokai agresyvesni prie šešių metrų linijos ir į varžovų vartus sumetė penkis septynių metrų baudinius iš šešių. Varžovai turėjo tik dvi tokias progas ir abiem pasinaudojo.

Atsakomosios rungtynės vyks rugsėjo 12 d. 17 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Bilietus platina bilietai.lt – http://www.bilietai.lt/lt/event/26873.

Palikite atsiliepimą