EHF taurės rungtynės – „Švyturio“ arenoje!

Rankinio fanų laukia neeilinis įvykis – rugsėjo 12 d. 17 val. „Švyturio“ arenoje vyks Europos rankinio federacijos (EHF) taurės turnyro rungtynės tarp Lietuvos ir Estijos čempionų: Klaipėdos „Dragūno“ ir Polvos „Serviti“ rankininkų.

Klaipėdos „Dragūnas“ – vienintelė Lietuvos vyrų rankinio komanda, šiais metais dalyvaujanti antrame pagal pajėgumą Europos rankinio turnyre. Klaipėdiečiai dėl patekimo į antrąjį turnyro etapą kovos su ekipa, kurios žaidimo stilius yra gerai pažįstamas. Šiuo metu abiejų komandų sudėtis yra pasikeitusi, į „Dragūno“ gretas įsiliejo nemažai jaunų žaidėjų, tačiau dragūniečiai turi galimybę tęsti žygį į Europą.

Atsakomosios rungtynės savoje arenoje – pranašumas, kuriuo būtina pasinaudoti. Pirmą kartą dragūniečiai „Švyturio“ arenoje žaidė šių metų gegužę, Lietuvos rankinio lygos finale. Tuomet rankininkus lydėjo ne tik sėkmė, bet ir nuoširdus sirgalių palaikymas, kuris žaidėjams yra be galo svarbus – klaipėdiečiai iškovojo čempionų titulą.

Galbūt šį kartą savo miesto arenos sienos bei aktyvūs sirgaliai taip pat padės „Dragūnui“ švęsti pergalę? Ateik ir palaikyk savo miesto komandą!

Bilietus platina bilietai.lt, bilieto kaina – 3 eurai. 

AnonsA4

Palikite atsiliepimą