Rinktinė su estais sužaidė lygiosiomis

Lietuvos nacionalinė vyrų rankinio rinktinė, besiruošianti lemiamoms 2016 metų Europos čempionato atrankos rungtynėms su Danijos ir Baltarusijos ekipomis, šeštadienį Latvijoje žaidė kontrolines rungtynes su Estijos ekipa. Dvikova baigėsi lygiosiomis – 26:26 (15:10).

Lietuviai iš pradžių rungtyniavo pajėgiausios sudėties ir nuolat buvo priekyje – 5:0, 9:1, 15:10, tačiau vėliau pradėjo eksperimentuoti ir žaidimas išsilygino.

Lietuvos ekipai Jonas Truchanovičius pelnė 5 įvarčius, Gintaras Cibulskis ir Skirmantas Plėta – po 4, Vaidotas Grosas (3 iš 7 m) ir Mindaugas Urbonas – po 3, Mindaugas Dumčius – 2, Benas Petreikis, Vaidas Trainavičius, Gerdas Babarskas, Tomas Bernatavičius ir Valdas Drabavičius – po 1.

„Rungtynių pradžioje kontroliavome situaciją, tačiau pergalė nebuvo mūsų tikslas. Draugiškose rungtynėse svarbu išbandyti įvairias žaidimo schemas, žaidėjus, eksperimentuoti. Tai ir darėme. Iš pradžių žaidė pagrindinės sudėties žaidėjai ir pirmavome – 9:1, tačiau vėliau leidau pasireikšti kitiems žaidėjams, bandėme visokius variantus. Gerai tai, kad sportinė forma po truputį gerėja, galima sakyti, kad judame į priekį“, – po draugiškų rungtynių kalbėjo Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas.

Į Lietuvos rinktinės treniruočių stovyklą jau susirinko 16 žaidėjų, tarp jų – 5 „Dragūno“ žaidėjai: Karolis Stropus, Jonas Truchanovičius, Aistis Pažemeckas, Mindaugas Dumčius, Jonas Geryba ir ir du buvę dragūniečiai: Benas Petreikis („Union JURI Leoben“, Austrija) ir Tadas Stankevičius („Energia Lignitul“, Rumunija).

Europos čempionato atrankos rungtynės tarp Lietuvos ir Danijos rinktinių vyks birželio 10 d. (trečiadienį) 19 val. Kauno sporto halėje.

Palikite atsiliepimą