Nesunki pirmoji pergalė LRL ketvirtfinalyje

Klaipėdos „Dragūnas“ trečiadienį namuose žaidė pirmąsias Lietuvos rankinio lygos (LRL) ketvirtfinalio rungtynes su Pasvalio „Rankininko/SM“ ekipa. 

Varžybos klaipėdiečiams buvo nesunkios – Pasvalio rankininkus daugkartiniai Lietuvos čempionai tiesiog sutriuškino rezultatu 38:16 (20:6).

DSC_0821

Prie įtikinamos „Dragūno“ pergalės prisidėjo beveik visi žaidę rankininkai: po 6 įvarčius pelnė Laurynas Simonavičius, Mindaugas Meškauskas ir Lukas Jurys (1 iš 7 m), 4 (1 iš 7 m) įmetė Mindaugas Dumčius, po 3 pridėjo Karolis Stropus, Igoris Kopišinskis, Jonas Geryba, po 2 – Šarūnas Ugianskis ir Lukas Juškėnas (1 iš 7 m), po 1 – Gediminas Vaitkus, Eivydas Račkauskas ir Jonas Truchanovičius.

Pasvalio ekipą į priekį tempė Petras Očikas, įmetęs 5 įvarčius (1 iš 7 m), 4 pelnė Ilmaras Valiulis, 3 – Eligijus Pavilionis.

DSC_0850

Po rungtynių kalbintas pasvaliečių komandos vyr. treneris Otilijus Titas sakė, kad komandai buvo sunkiau žaisti, nes į uostamiestį atvykti galėjo tik 8 žaidėjai, iš kurių du dar neatsigavę po traumų.

„Kitų rungtynių tikslas – garbingiau kovoti. Namuose turėsime daugiau žaidėjų, bandysime, gal savos sienos padės. Žinoma, favoritas yra „Dragūnas“, jie pirmi, daugkartiniai čempionai, mes – aštunti, manau, kad užteks dvejų ketvirtfinalio rungtynių. Mes kėlėme sau tikslą patekti į ketvirtfinalį, į jį patekome, tad tikslą kaip ir įgyvendinome. Kaip pirmam sezonui – normaliai, aukštesnių tikslų nekėlėme“, – komentavo „Rankininko/SM“ treneris.

DSC_0803

Dragūnietis Lukas Jurys tikino, kad varžybos komandai buvo tikrai nesunkios.

„Į varžybas atėjome kaip į lengvą treniruotę. Norėjome išbandyti naujus derinius, naujas taktikas, žaidė ir jauni žaidėjai, bet, manau, treneris patenkintas. Pasvalyje bus daug sunkiau, ten visada yra sunku žaisti, nes pasvaliečiai namuose yra itin kovingi. Vis dėlto manome, kad pavyks pabaigti seriją iki dviejų pergalių per dvejas rungtynes“, – kalbėjo L. Jurys.

Daugiau nuotraukų rasite ČIA ir ČIA.

Primename, kad LRL ketvirtfinalyje iki dviejų pergalių porose žaidžia 1-8, 2-7, 3-6 ir 4-5 vietas reguliariajame sezone užėmusios komandos.

Trečiadienį kartu su „Dragūnu“ po pirmąją pergalę į savo sąskaitas įsirašė HC „Vilnius“, nugalėjęs Varėnos „Ūlą“ rezultatu 24:18 (11:9), Alytaus „Almeida-Stronglasas“, rezultatu 29:22 (16:10) palaužęs Šiaulių „SM Dubysą-Guberniją“, ir Kauno „Granitas-Gaja-Karys“, įveikęs Vilniaus „VHC Šviesą“ rezultatu 34:29 (17:16).

Antrosios ketvirtfinalio rungtynės vyks balandžio 4 dieną, šeštadienį, varžovų arenose. Jei reikės trečiųjų rungtynių, jos vyks balandžio 8 d. aukštesnę vietą reguliariajame čempionate iškovojusių komandų arenose.

Pusfinalio susitikimai iki dviejų pergalių prasidės nuo balandžio 15 dienos (trečiadienio). Didžiajame finale bus rungtyniaujama iki trijų pergalių, dėl bronzos medalių – iki dviejų pergalių. Aikštės pranašumą turi aukštesnę vietą I etape užėmusi komanda.

Palikite atsiliepimą