Dragūniečiai dalyvavo „Lietuvos supermiesto“ projekte

Šią savaitę „Dragūno“ žaidėjai prisidėjo prie būrio klaipėdiečių, gynusių uostamiesčio garbę „Lietuvos supermiesto“ projekte.

Ketvirtadienį vykusiame projekto laidos filmavime dalyvavo dragūniečiai Mindaugas Dumčius, Lukas Simėnas, Karolis Stropus ir Jonas Truchanovičius bei ištikimi sirgaliai, pasipuošę komandos atributika.

re_0061_img_8335_2m

Organizatorių nuotr.

Sugrįžę iš filmavimo „Dragūno“ žaidėjai teigė, jog tai jiems buvo nauja patirtis, palikusi gerą įspūdį.

„Mūsų miesto kapitonas Giedrius Savickas pasirodė labai nuotaikingas, linksmas, nesididžiavo ir bendravo su visais norinčiais. Kai jo nefilmavo, vis prisėsdavo prie mūsų“, – sakė vienas „Dragūno“ senbuvių Karolis Stropus.

Rankininkai džiaugėsi, kad Klaipėdos atstovai visas užduotis, išskyrus vieną, studijoje atliko puikiai. Pasak žaidėjų, žiūrovai turėtų tai įvertinti ir uostamiestis turėtų aplenkti kitus miestus. Kartu su dragūniečiais į sostinę kovoti už supermiestą Klaipėdą vyko legendinis uostamiesčio šokių kolektyvas „Žuvėdra“ ir grupė „Pikaso“.

Laidos transliacija – sekmadienį, kovo 15 d., nuo 19.30 val. per LNK televiziją. Kviečiame aktyviai balsuoti ir palaikyti „Dragūno“ vyrus ir Klaipėdos miestą!

Palikite atsiliepimą