Klaipėdiečiai – reguliariojo čempionato nugalėtojai

Lietuvos čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ anksčiau laiko užsitikrino Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos reguliariojo čempionato nugalėtojo vardą. Tai paaiškėjo po šiandien Alytuje sužaistų rungtynių tarp lygos lyderių – „Dragūno“ ir „Almeidos-Stronglaso“.

Klaipėdiečiai pateisino čempionų vardą ir alytiškius nugalėjo rezultatu 29:21 (13:10).

drag-almeida

Alytiškiai iki 21 rungtynių minutės dar kovėsi įvartis į įvartį, tačiau prieš pertrauką klaipėdiečiai susikrovė 3 įvarčių persvarą ir nuo to laiko kontroliavo situaciją.

Alytuje „Dragūną“ į pergalę vedė 9 (1 iš 7 m) įvarčius įmetęs Edvinas Vorobjovas, 6 pridėjo Karolis Stropus, 5 – Gediminas Vaitkus, 3 – Jonas Geryba, po 2 įvarčius pelnė Jonas Truchanovičius ir Lukas Juškėnas, po vieną pridėjo Šarūnas Ugianskis ir Mindaugas Dumčius.

Iš Alytaus komandos išsiskyrė 10 (1 iš 7 m) įmetęs Aurelijus Sabonis, 4 pridėjo Irmantas Asakavičius, 3 – Žygimantas Micevičius.  

drag-almeida2

Tai buvo dragūniečių revanšas už vienintelį pralaimėjimą čempionate, kai 2014 metų gruodžio 3 dieną Klaipėdoje rezultatu 17:19 (12:8) nusileido alytiškiams.

Tai ir buvo vienintelis Klaipėdos rankininkų šio sezono pralaimėjimas. Iš viso „Dragūno“ sąskaitoje – 16 pergalių.

Alytiškiai (14 pergalių, 3 pralaimėjimai) Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos čempionate užima antrąją vietą.

„Kantriai dirbome ir siekėme šio tikslo. Sezono pradžioje pasvajodavome apie Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos reguliariojo čempionato nugalėtojo vardą, malonu, kad tai tapo realybe. Dabar mūsų pagrindinis tikslas – kuo geriau pasirodyti atkrintamosiose varžybose bei bandyti nenuleisti kartelės“, – kalbėjo „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas

Daugiau varžybų akimirkų rasite ČIA.

„Dragūno“ dar laukia varžybos su Vilniaus VHC „Šviesa“, turnyrinėje lentelėje užimančia ketvirtąją vietą.

rankiniolyga.lt inf.

Palikite atsiliepimą