„Vilniaus“ rankininkai klaipėdiečiams nepasipriešino

Kol vyko Lietuvos rankinio rinktinės treniruočių stovykla ir varžybos, Lietuvos rankinio lygoje buvo pertrauka. Trečiadienį vyko pirmosios kovos po šios pertraukos.

Klaipėdos „Dragūnas“ namuose priėmė šiemet gana sėkmingai žengiančią HC „Vilnius“ komandą, kuri praėjusiame ture įveikė Kauno „Granitą-Karį“. Nors dalis uostamiesčio ekipos žaidėjų buvo nuvargę po rinktinės stovyklos ir alinančių rungtynių, Klaipėdos komandą išgelbėjo tai, kad atvyko ne visa vilniečių ekipa – dalis jų yra traumuoti arba serga. Ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėję klaipėdiečiai rungtynes baigė rezultatu 32:21 (16:11).

„Dragūnui“ tai buvo pirmosios rungtynės po Igorio Kopišinsko išvykimo. Buvo spėliojama, kaip atrodys komandos žaidimas nebelikus vieno lyderių. Vis dėlto lyderio rolę trečiadienį puikiai atliko Laurynas Simonavičius, iš kurio tikimasi panašaus žaidimo, kokį demonstravo Igoris.

Nesėkmingai rungtynės Klaipėdoje susiklostė „Vilniaus“ legionieriui Joao Ramos – jis patyrė kelio traumą, įtariama, kad jam plyšo kelio raiščiai.

Klaipėdos ekipai 7 įvarčius pelnė Laurynas Simonavičius, 6 – Lukas Simėnas, 4 – Benas Butkus, po 3 – Šarūnas Ugianskis, Lukas Juškėnas (1 iš 7 m) ir Gabrielius Virbauskas.

„Vilniaus“ gretose rezultatyviausias buvo Andrius Kliorė, įmetęs 5 įvarčius, po 4 įmetė Martynas Lapinskas (3 iš 7 m), Karolis Antonovičius, po 3 – Martynas Žala ir Tomas Smalakys.

dsc_0995

Vilniaus ekipai vaovavęs Andrej Tumas sakė, kad pagrindinė pralaimėjimo priežastis – praretėjusios žaidėjų gretos.

„Pagrindinė priežastis ta, kad serga 6 žaidėjai, 4 – traumuoti. Atvažiavom 11 su žaidėjų, iš kurių pagrindinės sudėties yra keturi. Buvo nelygios jėgos. Be to, darbo diena, negalėjo atvykti dirbantys žaidėjai. Fiziškai nepajėgėme atsilaikyti. Visi, kurie buvo aikštėje, norėjo žaisti, bet nebeužteko jėgų – iš pradžių buvo apylygis rezultatas, o vėliau nebepajėgėme“, – sakė A. Tumas.

„Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas neslėpė, kad padėtį gelbėjo varžovų nuostoliai.

„Mums šiandien pasisekė, nes nesusirinko visa varžovų komanda, nes dar buvo pertrauka po rinktinės varžybų. Rungtynių pradžioje kiek sunkokai įsivažiavome, o paskui lyg ir viskas klostėsi normaliau. Manau, kad praleidome nedaug įvarčių – praleisti 21 įvartį šiuolaikiniame rankinyje yra gerai“, – sakė A. Juškėnas.

Po šio susitikimo „Dragūnas“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, antroje – Kauno „Granitas-Karys“, trečioje – Alytaus „Varsa-Stronglasas“. Lygos autsaidere išlieka vis dar pergalių neiškovojusi Utenos ekipa.