Lietuvos rankinio lyga

2019-2020 m. sezono tvarkaraštis

Čempionatas Data Salė Komandos Rezultatas Protokolas
Europos rankinio federacijos taurė (EHF Cup) 2019-09-07 17:00:00 Tel Avivas, Izraelis „Maccabi Rishon Lezion“ (Izraelis) – Klaipėdos „Dragūnas“ 32:28 (17:13) EHF-0907 
EHF Cup 2019-09-08 20:00:00 Tel Avivas, Izraelis Klaipėdos „Dragūnas“ – „Maccabi Rishon Lezion“ (Izraelis) 27:26 (12:12)  EHF-0908
Lietuvos supertaurė 2019-09-14 16:00:00 Molėtai Klaipėdos „Dragūnas“ – Kauno „Granitas-Karys“ 36:30 (14:13)  SC-0914
Baltijos rankinio lyga (BHL) 2019-09-22 14:00:00 Minskas, Baltarusija Minsko SKA – Klaipėdos „Dragūnas“  30:23 (16:11)  BHL-0922
Lietuvos rankinio lyga (LRL) 2019-09-27 17:30:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Utenos „Utena“   51:21 (28:11)  LRL-0927
LRL 2019-10-05 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – „KKSC-RSSG-Grifas“ 41:20 (21:13)  LRL-1005
LRL 2019-10-19 14:00:00 Krepšinio akademija „Saulė“, Šiauliai Šiaulių „SC Dubysa“ – Klaipėdos „Dragūnas“  25:47 (14:27)  
LRL 2019-10-30 19:30:00 Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ – Klaipėdos „Dragūnas“    
LRL  2019-11-09 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – RK „Kauno Ąžuolas-KTU“    
LRL 2019-11-13 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Kauno „Granitas-Karys“    
LRL 2019-11-27 19:00:00 Daugiafunkcis sporto centras, Alytus Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Klaipėdos „Dragūnas“    
LRL 2019-12-11 19:00:00  Vilniaus kolegijos sporto salė, Vilnius Vilniaus VHC „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“    
LRL 2020-01-25 13:00:00 Daugiafunkcis sporto kompleksas, Utena Utenos „Utena“ – Klaipėdos „Dragūnas“ 

2018-2019 m. sezono tvarkaraštis

Čempionatas Data Salė Komandos Rezultatas Protokolas
Europos rankinio federacijos taurė (EHF) 2018-09-01 21:30:00 Selfoss, Islandija „Selfoss“ (Islandija) – Klaipėdos „Dragūnas“ 32:28 (17:13)  EHF-0901
EHF 2018-09-08 18:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – „Selfoss“ (Islandija) 27:26 (12:12)  EHF-0908
Lietuvos supertaurė 2018-09-15 13:00:00 Sporto ir kultūros centras, Garliava Klaipėdos „Dragūnas“ – Kauno „Granitas-Karys“ 30:32 (14:16)  
Lietuvos rankinio lyga (LRL) 2018-09-26 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“ 39:23 (18:12)  LRL-0926
Baltijos rankinio lyga (BHL) 2018-09-29 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – HC Kehra/ Horizon Pulp&Paper (Estija)  30:18 (15:7) BHL-0929
LRL 2018-10-06 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K., Utena Utenos HC „Utena“ – Klaipėdos „Dragūnas“ 19:42 (12:20)  LRL-1006
LRL 2018-10-13 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ –  Šiaulių SM „Dubysa“ 45:28 (20:17) LRL-1013
LRL 2018-11-03 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ – Klaipėdos „Dragūnas“ 28:32 (10:18)  LRL-1103
LRL 2018-11-07 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 32:23 (15:15) LRL-1107
BHL 2018-11-09 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“  – Minsko SKA (Baltarusija) 23:27 (13:14) BHL-1109
BHL 2018-11-11 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Zaporožės ZTR (Ukraina)  29:25 (14:12)  BHL-1111
LRL 2018-11-14 19:00:00 Sporto ir kultūros centras, Garliava RK „Kauno Ąžuolas-KTU“ – Klaipėdos „Dragūnas“  34:26 (19:12)  LRL-1114
LRL 2018-11-24 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Kauno „Granitas-Karys“  34:31 (18:15)  LRL-1124
LRF taurės ketvirtfinalis 2018-11-28 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Šiaulių „SM Dubysa“  41:24 (22:11)  
LRF taurės ketvirtfinalis 2018-12-01 14:00:00 Sporto rūmai, Šiauliai Šiaulių „SM Dubysa“ – Klaipėdos „Dragūnas“  28:48 (14:20)  
LRL 2018-12-05 19:00:00 Studentų g. 39, Vilnius Vilniaus VHC „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“  31:27 (13:14)  LRL-1205
BHL 2018-12-08 16:00:00 Mesikäpa Hall, Polva, Estija Polvos „Serviti“ (Estija) – Klaipėdos „Dragūnas“  24:26 (10:12)  BHL-1208
LRL 2019-01-12 13:00:00 Rankinio centras, Panevėžys Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“ – Klaipėdos „Dragūnas“  20:30 (10:16)  LRL-0112
LRL 2019-01-16 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Utenos HC „Utena“  49:21 (24:12)  LRL-0116
BHL 2019-01-18 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Minsko SKA (Baltarusija) 26:26 (16:16)   BHL-0118
BHL 2019-01-20 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Zaporožės ZTR (Ukraina)  28:26 (13:17)  BHL-0120
LRL 2019-01-30 19:00:00 Krepšinio akademija „Saulė“, Šiauliai Šiaulių „SM Dubysa“ – Klaipėdos „Dragūnas“  20:40 (13:20) LRL-0130
BHL 2019-02-02 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Polvos „Serviti“ (Estija)  23:24 (13:13) BHL-0202
LRL 2019-02-09 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus HC „Vilnius“ 33:27 (18:14)   LRL-0209
BHL 2019-02-10 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Ryhimakio „Cocks“ (Suomija)  21:25 (11:13)  BHL-0210
LRL 2019-02-16 14:00:00 Sporto rūmai, Alytus Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Klaipėdos „Dragūnas“  25:26 (9:15)  LRL-0216
LRL 2019-02-20 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – RK „Kauno Ąžuolas-KTU“  37:29 (20:13)  LRL-0220
BHL 2019-02-23 18:00:00 Viimsi Keskkool, Estija Ryhimakio „Cocks“ (Suomija) – Klaipėdos „Dragūnas“  25:26 (11:13)  LRL-0223
BHL 2019-02-24 16:00:00 Kehra spordihoone, Estija HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Klaipėdos „Dragūnas“  23:33 (10:16) BHL-0224
LRF taurės pusfinalis 2019-03-02 16:00:00 Utenos daugiafunkcis sporto centras RK „Kauno Ąžuolas-KTU“ – Klaipėdos „Dragūnas“ 25:42 (10:21)  LRF-0302
LRF taurės finalas 2019-03-03 15:30:00 Utenos daugiafunkcis sporto centras  Klaipėdos „Dragūnas“ – Kauno „Granitas-Karys“ 35:22 (17:10) LRF-0303
LRL 2019-03-06 19:00:00 Kauno sporto halė Kauno „Granitas-Karys“ – Klaipėdos „Dragūnas“  28:40 (15:21)  LRL-0306
BHL ketvirtfinalis 2019-03-10 14:00:00 Studentų g. 39, Vilnius Vilniaus VHC „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“  19:32 (10:17) BHL-0310
LRL 2019-03-13 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus VHC „Šviesa“  35:27 (15:13) LRL-0313
BHL ketvirtfinalis 2019-03-16 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus VHC „Šviesa“  33:29 (19:14)  BHL-0316
 LRL ketvirtfinalis 2019-03-27 19:00:00  Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“   38:24 (19:9)  LRL-0327
 LRL ketvirtfinalis  2019-03-30 13:00:00 Rankinio centras, Panevėžys   Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“ – Klaipėdos „Dragūnas“  28:30 (15:17)  LRL-0330
 BHL pusfinalis  2019-04-20 19:30:00 Minskas, Baltarusija Zaporožės ZTR – Klaipėdos „Dragūnas“  33:22 (19:11)  BHL-0420
BHL mažasis finalas  2019-04-21 15:30:00 Minskas, Baltarusija  Minsko SKA – Klaipėdos „Dragūnas“ 27:26 (13:13)  BHL-0421
LRL pusfinalis 2019-04-24 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 32:25 (18:14)  LRL-0424
LRL pusfinalis 2019-04-26 19:00:00 Sporto rūmai, Alytus Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Klaipėdos „Dragūnas“  25:28 (14:14)  LRL-0426
 LRL finalas  2019-05-08 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus VHC „Šviesa“  34:27 (18:14)  LRL-0508
 LRL finalas  2019-05-11 15:00:00 Studentų g. 39, Vilnius  Vilniaus VHC „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“  26:29 (12:13)  
 LRL finalas  2019-05-15 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus VHC „Šviesa“  23:22 (9:9)  LRL-0515

2017-2018 m. sezono tvarkaraštis

Čempionatas Data Salė Komandos Rezultatas Protokolas
Europos rankinio federacijos taurė (EHF) 2017-09-02 18:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Zagrebo „Dubrava“ (Kroatija) 36:36 (16:15)  EHF-0902
EHF 2017-09-09 19:00:00 Sportska Dvorana Dubrava, Zagrebas, Kroatija Zagrebo „Dubrava“ – Klaipėdos „Dragūnas“ 36:35 (20:14)  EHF-0909
Lietuvos supertaurė 2017-09-16 13:15:00 Sporto ir kultūros centras, Garliava Klaipėdos „Dragūnas“ – HC „Vilnius“ 38:30 (13:14)
Lietuvos rankinio lyga (LRL) 2017-09-27 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – KTU  41:21 (21:10)  LRL-0927
Baltijos rankinio lyga (BHL) 2017-09-30 14:00:00 Spunciems, Latvija ZRHK Tenax Dobele – Klaipėdos „Dragūnas“  19:30 (10:14)  BHL-0930
BHL 2017-10-01 14:00:00 Viljandi spordihoone, Estija Viljandi HC – Klaipėdos „Dragūnas“  27:26 (13:11)  BHL-1001
LRL 2017-10-14 13:00:00 Daugiafunkcinis SP.K., Utena Utenos HC „Utena“ – Klaipėdos „Dragūnas“  27:37 (15:15)  LRL-1014
LRL 2017-10-21 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Varėnos „Ūla“   47:22 (20:11)  LRL-1021
LRL 2017-11-04 14:00:00 Sporto rūmai, Šiauliai Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ – Klaipėdos „Dragūnas“  27:33 (14:16) LRL-1104 
LRL 2017-11-08 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus HC „Vilnius“  39:27 (22:14)   LRL-1108
BHL 2017-11-11 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – HC Kehra/Horizon Pulp&Paper  33:27 (15:14)  BHL-1111
BHL 2017-11-12 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Riihimäen Cocks  23:29 (10:15) BHL-1112
LRL 2017-11-25 16:30:00 LEU, Vilnius Vilniaus VHC „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“  26:34 (12:19)  LRL-1125
LRL 2017-12-06 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Kauno „Granitas-Karys“  35:40 (14:16) LRL-1206 
BHL 2017-12-09 17:00:00 LEU, Vilnius VHC Šviesa Vilnius – Klaipėdos „Dragūnas“  28:31 (12:19) BHL-1209
LRL 2018-01-14 13:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Utenos HC „Utena“  39:17 (18:8)  LRL-0114
BHL 2018-01-20 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Viljandi HC  29:26 (14:10)  BHL-0120
BHL 2018-01-21 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – „Tenax“ Dobele  24:34 (10:16) BHL-0121
LRL 2018-01-27 15:00:00 Garliavos SC KTU – Klaipėdos „Dragūnas“  25:41 (11:21)  LRL-0127
LRL 2018-01-31 19:00:00 Sporto rūmai, Alytus Alytaus „Varsa-Stronglasas“ – Klaipėdos „Dragūnas“  25:30 (13:15)  LRL-0131
BHL 2018-02-03 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – VHC Šviesa Vilnius  36:28 (18:17)  BHL-0203
LRL 2018-02-10 13:00:00 Ąžuolo g., Varėna Varėnos „Ūla“ – Klaipėdos „Dragūnas“  27:46 (15:24)  LRL-0210
LRF taurės pusfinalis 2018-02-17 16:00:00 Sporto rūmai, Alytus Vilniaus VHC „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“ 26:27 (12:13)  
LRF taurės finalas 2018-02-18 15:30:00 Sporto rūmai, Alytus Klaipėdos „Dragūnas“ – Kauno „Granitas-Karys“ 33:36 (16:16)
LRL 2018-02-21 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 32:29 (16:16)   LRL-0221
BHL 2018-02-25 14:00:00  Kehra spordihoone, Estija HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Klaipėdos „Dragūnas“  27:26 (14:14)  BHL-0225
BHL 2018-02-26 15:30:00 Riihimäki, Suomija Riihimäen Cocks – Klaipėdos „Dragūnas“  34:26 (18:12)  BHL-0226
LRL 2018-03-03 14:00:00 HC Vilnius Vilniaus HC „Vilnius“ – Klaipėdos „Dragūnas“  23:31 (8:17) LRL-0303 
LRL 2018-03-07 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus VHC „Šviesa“  31:27 (16:14)  LRL-0307
LRL 2018-03-14 19:00:00 Kauno halė Kauno „Granitas-Karys“ – Klaipėdos „Dragūnas“  27:32 (16:13)  LRL-0314
BHL 2018-03-17 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Zaporožės ZTR (Ukraina)  28:29 (13:14)  BHL-0317
BHL 2018-03-18 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – ​Zaporožės ZTR (Ukraina)  27:32 (14:18) BHL-0318
LRL 2018-03-28 19:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Alytaus „Varsa-Stronglasas“  27:27 (15:15)  LRL-0328
LRL ketvirtfinalis 2018-04-14 14:00:00 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Varėnos „Ūla“  53:18 (26:7)  LRL-0414
LRL ketvirtfinalis 2018-04-18 18:30:00 Ąžuolo g., Varėna  Varėnos „Ūla“ – Klaipėdos „Dragūnas“  23:38 (15:22)  LRL-0418
 LRL pusfinalis  2018-04-28 Taikos pr. 61A, Klaipėda  Klaipėdos „Dragūnas“ – KTU  36:29 (20:16)  LRL-0428
 LRL pusfinalis 2018-05-02 Garliavos SC KTU – Klaipėdos „Dragūnas“ 28:33 (16:16)  LRL-0502
LRL finalas 2018-05-09 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus VHC „Šviesa“ 34:31 (13:12; 28:28)  LRL-0509
LRL finalas 2018-05-12 LEU, Vilnius Vilniaus VHC „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“ 27:29 (10:15)
LRL finalas 2018-05-16 Taikos pr. 61A, Klaipėda Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus VHC „Šviesa“ 31:27 (18:10)  LRL-0516