Svarbi pergalė Molėtuose

Šeštadienį Molėtuose vykusiose rungtynėse tarp HC „Vilniaus“ ir Klaipėdos „Dragūno“ daug intrigos nebuvo.

Klaipėdiečiai, kurie vis dar žaidžia be kelių traumuotų žaidėjų, jau per pirmąjį kėlinį atitrūko nuo rankininkų iš sostinės ir užtikrintai iškovojo dar vieną pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 31:23 (17:8) „Dragūno“ naudai.

Ši pergalė Klaipėdos klubui vis dar leidžia neprarasti vilčių baigti reguliarųjį sezoną pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Šiai dienai, manau, esame kiek profesionalesnė komanda nei HC „Vilnius“, o pastarieji dar vertėsi be Šarūno Sakalausko, kuris yra labai svarbus šios komandos žaidėjas. Vertinant mūsų pačių žaidimą tai pirmasis kėlinys buvo neblogas, bet antrajame vėl atrodėme kiek pasiklydę savo žaidime“, – po rungtynių komentavo „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Klaipėdos komandai po 7 įvarčius pelnė Šarūnas Ugianskis ir Lukas Vanagas, po 5 – Modestas Vaitekūnas ir Laurynas Palevičius, 3 (2 iš 7 m) pridėjo Gabrielius Virbauskas, 2 – Alain Romeo Eyebe II, po 1 – Laurynas Simonavičius ir Benas Butkus.

„Vilniaus“ ekipoje 7 įvarčius įmetė Petras Raupėnas, 6 (2 iš 7 m) – Martynas Lapinskas, 5 – Karolis Antonovičius, 2 – Lukas Ragelis, po 1 pridėjo Ernestas Jančiukas, Simas Stankevičius ir Domantas Raudonius.