Rungtynės su „Šviesa“ – treniruotė prieš Iššūkio taurės turnyrą

Šeštadienį „Dragūno“ ekipa, jau užsitikrinusi pirmąją vietą Lietuvos rankinio lygos reguliariojo čempionato turnyrinėje lentelėje, į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę.

Su Vilniaus VHC „Šviesa“ namuose žaidę klaipėdiečiai nugalėjo rezultatu 33:26 (19:13).

Pirmojo kėlinio viduryje dragūniečiai sužaidė sėkmingą atkarpą 5:0 ir pirmavo net 8 įvarčiais (15:7).

DSC_0530

„Dragūno“ persvarą „Šviesos“ rankininkai iki 2 įvarčių (23:21) sugebėjo sumažinti tik 43-iąją rungtynių minutę.Tačiau po to klaipėdiečiai per 9 minutes pelnė 8 įvarčius, svečiams leidę įmesti tik 3, ir pirmavo jau 7 įvarčiais – 31:24.

Žaidimo ritmą iki pat rungtynių pabaigos diktavusių klaipėdiečių gretose rezultatyviausiai žaidė Igoris Kopišinskis, įmetęs 8 įvarčius (1 iš 7 m), 7 pelnė Jonas Truchanovičius, 4 – Mindaugas Meškauskas, 3 – Karolis Stropus, po 2 pridėjo Jonas Geryba, Šarūnas Ugianskis, Lukas Juškėnas ir Lukas Jurys (1 iš 7 m), po vieną įvartį įmetė Gediminas Vaitkus, Arvydas Bučius ir Edvinas Vorobjovas.

„Šviesą“ gelbėjo Skirmantas Plėta, pelnęs 9 įvarčius (3 iš 7 m), 5 įmetė Tomas Bernatavičius, 4 – Artūras Švilpa.

DSC_0601

Po rungtynių „Šviesos“ vyr. treneris Gintaras Paškevičius sakė, kad pralaimėjimą nulėmė daugumo jaunų žaidėjų patirties stoka.

„Gaila, kad darėme labai daug klaidų atakose. Esame jauni, manau, kad dar pasitaisysime. Iš pagrindinių žaidėjų yra 4-5, kurie tempia komandą, kiti yra pakankamai jauni, jiems dar reikia mokytis ir mokytis. Toks yra jaunos komandos braižas – kol gerai sekasi, viskas gerai, bet tik viena klaida – po jos seka trys keturios klaidos. Nėra stabilumo žaidime, reikia mokytis“, – komentavo G. Paškevičius.

DSC_0543

Dragūnietis Jonas Truchanovičius teigė, kad rungtynės su Vilniaus komanda buvo tarsi treniruotė prieš kitą savaitgalį laukiančias Baltijos rankinio lygos Iššūkio taurės turnyro varžybas.

„Klaidų buvo nemažai, bet tai jau tampa kaip ir mūsų braižas. Galbūt daug lėmė tai, kad mums šios varžybos jau nieko nelėmė, dėl to ir buvo tas atsipalaidavimas, tiesiog mėgavomės žaidimu. Dabar daug treniruojamės ir ruošiamės kitam savaitgaliui“, – sakė žaidėjas.

Daugiau varžybų akimirkų rasite ČIA.

Šiandien pasibaigus Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos reguliariajam čempionatui, paaiškėjo ketvirtfinalio poros.

Iki dviejų pergalių Klaipėdos „Dragūnas“ (17 pergalių, 1 pralaimėjimas, 1 vieta) žais su Pasvalio “Rankininku/SM” (4 pergalės, 14 pralaimėjimų, 8 vieta) balandžio 1 d. Klaipėdoje, antrosios varžybos – balandžio 4 d. Jei prireiks trečiųjų, jos vyks balandžio 8-ąją Klaipėdoje.