Reguliarusis Baltijos lygos sezonas baigtas skambiai

Šį savaitgalį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai su trenksmu užbaigė reguliarųjį Baltijos rankinio lygos sezoną. Namuose klaipėdiečiai įveikė dvi Estijos ekipas – Viljandi HC ir HC „Kehra/Horizon“.

Šeštadienį rungtynės su Viljandi ekipa baigėsi rezultatu 24:23 (10:12), o Kehros rankininkai sekmadienį įveikti rezultatu 27:24 (14:2).

Sekmadienio rungtynes klaipėdiečiai pradėjo išsiverždami į priekį – 3:1, 8:3, 14:7. Tačiau baigiantis pirmajam kėliniui Estijos komanda spurtavo 5:0 ir sumažino skirtumą – 14:12.

Antrąjį kėlinį taip pat sėkmingesne atkarpa pradėjo Kehros ekipa ir rezultatas išsilygino – 15:15. 39-ąją minutę pirmą kartą rungtynių metu į priekį išsiveržė estai – 18:17, tačiau taiklūs Luko Simėno ir Luko Juškėno įvarčiai persvėrė rezultatą – 20:18. Rungtynių pabaigoje išlyginti rezultato Estijos komandai nebeleido puikiai vartus apgynęs Benas Vaicekauskas, o paskutinę minutę klaipėdiečiai, realizavę dar du metimus, šventė pergalę rezultatu 27:24.

„Dragūną“ į pergalę vedė po 6 įvarčius pelnę Šarūnas Ugianskis ir Lukas Juškėnas (2 iš 7 m), 5 įmetė Lukas Simėnas, 4 (1 iš 7 m) – Lukas Jurys.

Estijos ekipoje 6 kartus pasižymėjo Mikita Yermashevich, 5 (2 iš 7 m) – Indrek Normak, 4 – Siimo Tanavots.

Ar „Dragūnas“ pateks į tolesnį Baltijos rankinio lygos etapą, priklausys nuo šiandien 18 val. prasidėsiančių rungtynių tarp Rygos „Celtnieks“ ir Viljandi HC. Jeigu Latvijos ekipa laimės, „Dragūnas“ lieka ketvirtoje vietoje savo grupėje ir patenka į tolesnį etapą.

„Dvi pergales per dvi dienas turėtume vertinti gerai, bet kovoti šiandien teko ne tik su varžovais, bet ir su savimi, nes prisidarėme daug nereikalingų problemų. Jautėsi didelis nuovargis, buvo sunku, bet smagu, kad pavyko problemas išspręsti. Lauksime, kaip baigsis rungtynės Rygoje – „Celtnieks“ žais su mūsų vakarykščiais varžovais Viljandi HC. Jeigu latviai laimės, mes išeisime į kitą Baltijos rankinio lygos etapą, o jeigu laimės estai, mūsų pasirodymas Baltijos lygoje šį sezoną bus baigtas“, – iškart po rungtynių sakė „Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas“.

Daugiau rungtynių nuotraukų – ALBUME ČIA.