LRL finalą „Dragūnas“ pradėjo nesunkia pergale

Gegužės 9-ąją prasidėjo Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos finalo kovos. Dėl aukso su Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkais besigrumiantis Klaipėdos „Dragūnas“ į savo sąskaitą jau įsirašė pirmąją pergalę rezultatu 32:19 (17:7) ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Artūro Juškėno treniruojami uostamiesčio rankininkai jau pačioje rungtynių pradžioje galingai spurtavo (4:0; 9:2; 12:4), o po pirmo kėlinio priekyje buvo dešimčia įvarčių – 17:7.

Antrajame kėlinyje alytiškiai pelnė jau daugiau įvarčių, tačiau Klaipėdos komanda neleido svečiams priartėti: 20:9; 25:13; 31:19. Paskutinėmis sekundėmis dragūniečiai pelnė dar vieną įvartį ir šventė nesunkiai pasiektą pergalę rezultatu 32:19.

DSC_0603

„Dragūnui“ 8 įvarčius (3 iš 7 m) pelnė Igoris Kopišinskis, 5 – Karolis Stropus, po 3 įmetė Mindaugas Dumčius, Jonas Geryba ir Jonas Truchanovičius, po 2 pridėjo Gediminas Vaitkus, Mindaugas Meškauskas, Arvydas Bučius, Lukas Juškėnas ir Šarūnas Ugianskis.

„Almeidos-Stronglaso“ ekipoje po 4 įvarčius įmetė Rokas Lastauskas, Aurelijus Sabonis ir Irmantas Asakavičius, po 2 pelnė Gintautas Adamkevičius (2 iš 7 m), Robertas Paužuolis ir Žygimantas Micevičius, 1 pridėjo Povilas Palionis.

Nesunki pergalė

Po rungtynių dragūnietis Gediminas Vaitkus teigė, kad pirmoji pergalė – netikėtai lengva.

„Buvo ir klaidų, jas ėmėme daryti lyg būtume atsipalaidavę, nors tokie nebuvome. Poziciniame puolime mes visada darome daug klaidų. Klaidos pasipylė antroje žaidimo pusėje, daug įvarčių neįmetėme. Rungtynes vertinčiau teigiamai, laimėjome lengvai, gal net galėčiau pasakyti, kad per lengvai. Ši pergalė – tikrai svarbi, dar labiau savimi pasitikėsime. Alytuje, žinoma, bus žymiai sunkiau, bet labai norime viską pabaigti per trejas rungtynes ir pasipuošti auksu „Švyturio“ arenoje“, – kalbėjo G. Vaitkus.

DSC_0530

Auklėtinius už drausmingą žaidimą pagyrė ir „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

„Vyrai žaidė gerai, kas yra labai svarbu, kontroliavo visą žaidimą, išlaikė susikaupimą. Pirmame kėlinyje buvo duobė – neįmetėme įvarčių šešias atakas iš eilės, bet paskui tai susitvarkė. Labai džiaugiuosi, kad pirmąsias rungtynes laimėjome, bet Alytuje viskas gali būti visai kitaip, nes alytiškiai tikrai nesiruošia lengvai pasiduoti“, – komentavo klaipėdiečių strategas.

Antrosios rungtynės – Alytuje

Antroji finalo serijos dvikova vyks gegužės 13 d. (trečiadienį) 19 val. Alytaus sporto rūmuose.

DSC_0577

Trečiosios serijos rungtynės planuojamos gegužės 16 dieną (šeštadienį) 14 val. „Švyturio“ arenoje, bilietus į šią akistatą jau platina bilietai.lt. Antrąsias ir trečiąsias serijos rungtynes tiesiogiai transliuos „SportoTV.lt“.

„Tai istorinis įvykis. Iki šiol rankinio dvikovos „Švyturio“ arenoje nėra vykusios. Tokią prabangą mes sau galime leisti tik rėmėjų – įmonės „Baltic pallets“ dėka. Nuoširdus ačiū šios įmonės vadovui Raimundui Kubiliui“, – teigė A. Juškėnas.

Daugiau pirmųjų LRL finalo rungtynių akimirkų rasite ČIA.