Lietuvos veteranų lygoje – sėkmingas klaipėdiečių pasirodymas

Atvirasis veteranų rankinio čempionatas įgavo pagreitį ir šį šeštadienį Varėnoje įvyko III turas. Turnyre dalyvavo 19 komandų, šįsyk neatvyko 2 vyrų komandos iš skirtingų amžiaus grupių. Dėl šios priežasties vyrai, tiek +35 amžiaus grupės, tiek +45 amžiaus grupės žaidė rato sistema.

+35 vyrų grupėje vyko tikra kova, nei viena komanda nelaimėjo visų varžybų, po 3 pergales turėjo Vilniaus HC „Viesulas-MG“ bei RK „Kauno Ąžuolas“, po dvi pergales iškovojo Pasvalio RK „Rankininkas“ ir Varėnos RK „Šmarškai“. Vietas lėmė tarpusavio sužaistų varžybų pergalės. Pirmą vietą iškovojo RK „Kauno Ąžuolas“, antrąją – Vilniaus HC „Viesulas-MG“, trečią – Pasvalio RK „Rankininkas“, ketvirtoji atiteko Varėnos RK „Šmarškai“ vyrams ir penktąją vietą užėmė Zarasų RK „Senasis Ežeras“.

+45 vyrų grupėje vyko dar aršesnė kova dėl pirmos vietos, 3 komandos turėjo po tris pergales RK „Žemaitija“, RK „Kauno Ąžuolas“ ir Alytaus RK „Dzūkija“. Čia taip pat vietas lėmė tarpusavio sužaistos pergalės ir pirma vieta atiteko taip pat RK „Kauno Ąžuolui“, RK „Žemaitija“ liko antri, treti – Alytaus RK „Dzūkija“, ketvirti – Vilniaus RSK „Senjorai“ ir paskutiniai liko Elektrėnų „Energija“.

jura2Moterų grupėje staigmeną pateikė Varėnos šeimininkės RK „Ūlos“ komanda, jos savo pogrupyje išėjo pirmu numeriu, nugalėjusios savo pogrupio priešininkes. Kitame pogrupyje dėl aukštesnės vietos kovėsi dvi komandos Klaipėdos „Jūra“ ir RK „Vilniaus – MRK“ jos tarpusavyje sužaidė lygiosiomis 4:4 ir vietą pogrupyje lėmė įvarčių skirtumas žaidžiant su latvių komanda „Sriveri“.

Trečiame pogrupyje su dviem pergalėmis išėjo RK „Kauno Ąžuolas“ ir finale tapo turo I vietos prizininkės. Antrą vietą iškovojo Klaipėdos „Jūra“, trečiąją – Varėnos RK „Ūla“, ketvirtą – Pasvalio RK „Eglutė“, penktą vieta užėmė Šiaulių moterų komanda, šeštą – RK „Vilniaus – MRK“, septintą – Latvijos RK „Ogrė“, aštuntos – RK „Kauno Santaka“ ir devintą – latvės iš Sriveri.

Dėkojame visiems kas dalyvavo, kas palaikė, kas nepatingėjo ir stebėjo varžybas. Dėkojame Varėnos organizatoriams už puikiai surengtą turą, puikią nuotaiką!
Paskutinis šių metų IV turas vyks Vilniuje lapkričio 19 dieną!