Lietuvos čempionate įveikta KTU ekipa

Šeštadienį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai Lietuvos čempionate iškovojo dar vieną pergalę. Net 16 įvarčių skirtumu – 41:25 (21:11) – nugalėta Kauno KTU ekipa.

Klaipėdos rankininkai Garliavoje surengė tikrą įvarčių lietų – jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą. Ją dar labiau padidino antroje rungtynių pusėje – 41-ąją minutę dragūniečiai pirmavo net 17 įvarčių – 29:12.

Antrajame kėlinyje KTU rankininkai jau sugebėjo susikurti progų metimams, tačiau puikiai vartuose dirbęs „Dragūno“ vartininkas Benas Vaicekauskas Kauno rankinio klubui priartėti neleido.

Klaipėdos „Dragūnas“: Lukas Vanagas – 7 įvarčiai, Karolis Bliuvas – 7 (1 iš 7 m), Gabrielius Virbauskas – 6 (2 iš 7 m), Laurynas Palevičius – 5 (1 iš 7m), Arvydas Bučius ir Šarūnas Ugianskis – po 4, Alain Romeo Eyebe II ir Lukas Simėnas – po 3, Benas Butkus – 2 įvarčiai.

Kauno KTU: Vilius Juozaitis – 6 įvarčiai, Arminas Stankūnas – 6 (2 iš 7 m), Algirdas Lazauskas – 4, Edvinas Balčiūnas – 3, Deividas Jovaišas – 3 (1 iš 7m), Karolis Jankauskas – 2, Darius Katinas – 1 įvartis.

Klaipėdos „Dragūnas“ jau trečiadienį, sausio 31 d., Alytuje žais iš praėjusių metų nukeltas rungtynes su „Varsa-Stronglasu“. Alytiškiai praėjusią savaitę po netikėto pralaimėjimo KTU rankininkams nukrito į ketvirtąją vietą.