„Dragūnas-Viesulas“ įkopė į moterų lygos pusfinalį

Antrosios Lietuvos moterų rankinio lygos atkrintamųjų varžybų rungtynės, vykusios Klaipėdoje tarp vietos „Dragūno-Viesulo“ ir Šiaulių SM „Dubysos-Salvės“ komandų pasibaigė uostamiesčio komandos pergale rezultatu  33:26(17:16).

Ši pergalė klaipėdietėms leido galutinai suformuoti  moterų lygos ketvertuką ir jos dabar pusfinalyje susikaus su reguliaraus sezono nugalėtojomis Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvu.

Uostamiesčio komandoje taiklumu išsiskyrė seserys Brigita ir Roberta Ivanauskaitės, pelniusios atitinkamai 11 ir 7 įvarčius, 4 taiklius metimus atliko Fausta Abrutytė, po 3 Austėja Rimkutė, Dovilė Mižutytė  ir Skirmantė Pociūtė, po 1 – Deimantė Briedytė ir Sofija Sokolova.

Šiaulių SM „Dubysa-Salve“ ekipoje pasižymėjo Deimantė Pupšytė (9 įv.), Ramunė Poškutė (6 įv.), Urtė Mockevičiūtė (5 įv.), Goda Tuomaitė (3 įv.), Vaida Repečkienė, Kamilė Jaroslavaitė ir Deimantė Laurinavičiūtė (po 1 įv.).

DSC_0103

Rungtynėms pasibaigus „Dragūno-Viesulo“ trenerė Auksuolė Stropienė džiaugėsi, kad įgyvendintas vienas iš sezono pradžioje keltų uždavinių.

„Labai džiaugiamės, kad patekome į pusfinalį. Rungtynių pradžioje žaidėjos buvo labai įsitempusios, žinojome, kad turime laimėti. Dėl to bvo klaidų, kamuolys krito iš rankų lygioje vietoje. Antrajame kėlinyje merginos pasistengė, geriau gynėsi. Žinojome, kad jei laimėsime tik minimalia persvara, turime leisti varžovėms įmesti nedaug įvarčių, mažiau nei mes įmetėme ankstesnėse rungtynėse.

Centre labai gerai sužaidė Deimantė Briedytė, neleidusi priešininkėms įsibėgėti. Neblogai sužaidė ir vartininkės. Turbūt Šiauliuose mūsų tiesiog nelydėjo sėkmė, bet gal taip ir turėjo būti, kitaip nebūtume taip susikaupusios ir laimėjusios. Kuo sunkiau – tuo geriau.

Apskritai esame išsikėlusios sau uždavinį kovoti dėl trečios vietos. Pusfinalyje laukia Kauno „ACME-Žalgiris“, bus sunku, tose rungtynėse turbūt labiau mokysimės ir ruošimės mažajam finalui dėl trečios vietos“, – komandos darbu džiaugėsi A. Stropienė.

DSC_0220

Rungtynių inspektorius Arvydas Brazaitis pažymėjo, kad žaidimas buvo banguojantis.

„Pirmoji rungtynių pusė tarp „Dragūnas-Viesulas“ ir SM „Dubysa-Salve“ komandų vyko ganėtinai atkakliai ir permainingai. Visgi dažniau pirmavo susitikimo šeimininkės Klaipėdos rankininkės, nors jų žaidimas dažnai gerokai „bangavo“, bet sugebėjo išlaikyti minimalią vieno įvarčio persvarą ir laimėti kėlinį (17:16).

Tuo tarpu antrame dvikovos kėlinyje  jau aiškiai dominavo  uostamiesčio sportininkės. Įpusėjus kėliniui „Dragūnas-Viesulas“ kolektyvas turėjo susikrovęs jau septynių įvarčių persvarą (27:20) . Tiesa,  šiaulietės dar bandė gelbėtis, bet tik laikinai kai sumažino atsilikimą iki keturių įvarčių (28:24). Tačiau tai buvo viskas ką sugebėjo padaryti šiaulietės. Uostamiesčio atstovės spustelėjusios galutinai nutolo  ir daugiau  nepaliko viešnioms jokių vilčių pagalvoti apie pergalę ar bent lygiasias.

Žinanat, kad atkrintamųjų rungtynių susitikimas vyko pagal taurės turnyro principą iš dviejų rungtynių, todėl šis septynių, o įvertinus pirmųjų rungtynių Šiauliuose neigiamą (28:29) rezultatą šešių įvarčių persvara, klaipėdietėms leido patekti į moterų lygos ketvertuką. Jos pusfinalio kovas pradės su šalies čempionėmis Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvu“, – po mačo sakė antrųjų rungtynių inspektorius.

Daugiau akimirkų iš rungtynių rasite albume ČIA.

Pusfinalio dvikovas numatyta pradėti  balandžio 30 dieną, kur „ACME-Žalgiris“ susitiks su „Dragūnas-Viesulas“ komanda, o HC „Garliava SM-CASCADA“ su LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyvu . Rungtynės vyks iki dviejų pergalių.