„Dragūnas“ dar turi šansą prasibrauti į kitą Baltijos rankinio lygos etapą

Šeštadienio popietę Klaipėdos „Dragūnas“ savo žiūrovų akivaizdoje Baltijos lygos rungtynėse susitiko su vienais iš pagrindinių varžovų kovoje dėl patekimo į kitą etapą – HC „Viljandi“ rankininkais. Prieš šias rungtynes klaipėdiečiai nuo estų ekipos, esančios ketvirtoje vietoje, atsiliko trimis taškais.

Rungtynės prasidėjo atkaklia ir nuožmia kova, nė vienai iš komandų nesusikraunant solidesnės persvaros, tačiau pirmąją rungtynių pusę geriau užbaigė svečiai, kurie prieš ilgąją rungtynių pertrauką turėjo dviejų įvarčių pranašumą (12:10).

Antroje susitikimo pusėje klaipėdiečiai neleido varžovams atitrūkti, o po keletos minučių ir išlygino rezultatą.  Likus žaisti 10 minučių iki susitikimo pabaigos, tarp ekipų vis dar buvo visiška lygybė 21:21, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis klaipėdiečiai sužaidė užtikrinčiau: 7 metrų baudinį atlaikė Benas Vaicekauskas, o puikias rungtynes žaidęs Lukas Juškėnas savąjį baudinį realizavo ir taip išplėšė itin svarbią pergalę uostamiesčio ekipai 24:23.

Ši pergalė išsaugojo Klaipėdos rankininkų viltis patekti į kitą varžybų etapą. Tam „Dragūno“ klubui būtinai reikės rytoj iškovoti pergalę prieš „Kehra/Horizon“ ekipą bei tikėtis, jog pastarieji šiandien Rygoje iškovotų pergalę prieš „Celtnieks“ komandą. Galiausiai „Dragūnui“ reikės dar ir tų pačių latvių paslaugos – pergalės prieš HC „Viljandi“ ekipą rytojaus rungtynėse. Tik susiklosčius tokiam scenarijui klaipėdiečiai liktų ketvirti ir žengtų į kitą Baltijos lygos etapą.

Klaipėdos „Dragūnas“: Lukas Simėnas ir Lukas Juškėnas po 8, Laurynas Simonavičius 3, Benas Butkus 2, Arvydas Bučius, Mindaugas Meškauskas ir Benas Vaicekauskas po 1.

HC „Viljandi“: Kristo Voika 7, Sergei Rodjukov 6, Ott Varik 4, Kristo Jarve 3, Sten Maasalu, Kristjan Kovat  ir Rasmus Ots po 1.

Po rungtynių dragūnietis Benas Vaicekauskas sakė, kad sėkmingai sužaisti padėjo trenerio Artūro Juškėno patarimai.

„Pažiūrėjau į suolelį ir treneris rodė, kaip geriau reikėtų blokuoti metimą. Jo paklausiau ir viskas pavyko. Apskritai, manau, žiūrovams tai buvo labai super rungtynės, o labai aktyvūs estų sirgaliai sukūrė puikią atmosferą.

Padarėme per daug klaidų, bet malonu, kad net tiek daug jų padarę sugebėjome laimėti. Mūsų atsitraukusieji žaidėjai antrame kėlinyje pradėjo gerai žaisti, daug pataikė. Žaidimas šiandien buvo greitas, bet mes treniruojamės, dirbam. Mūsų duona yra greitas žaidimas. Taikomės prie varžovų – jie propagavo greitą žaidimą, tai mes taikėmės prie jų ir siekėme juos aplenkti. Labai norime į finalinį ketvertą, bet ne vien nuo mūsų priklauso viskas. Tikimės, kad Fortūna rytoj bus mūsų pusėje“, – kalbėjo B. Vaicekauskas.

„Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas minėjo, kad viltis patekti į tolesnį Baltijos rankinio lygos etapą dar išlieka.

„Malonu, kad antrame kėlinyje vyrai parodė charakterį ir gerai sužaidė rungtynes. Kai kuriems žaidėjams šiandien buvo puikios rungtynės – Lukui Simėnui, Benui Vaicekauskui, galbūt ir Lukui Juškėnui. Kehros komandai tikriausiai rytojaus rungtynės nieko nelems, tačiau jie nebus nusiteikę pasiduoti. Svarbiausia, kad po šiandienos rungtynių pagrindiniai mūsų žaidėjai rytoj būtų atsigavę ir galėtų rungtyniauti visa jėga“, – kalbėjo A. Juškėnas.