„Dragūnas“ BCL finale susitiks su latviais

Šeštadienį Klaipėdoje vyko Baltijos rankinio lygos Iššūkio taurės turnyro (BCL) pusfinalių rungtynės.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Latvijos čempionai Dobelės „Tenax“ ir Estijos „Viljandi HC“. Nuo pat rungtynių pradžios ritmą diktavo ir rezultatu 32:28 (17:13) nugalėjo Dobelės rankininkai.

Antrajame pusfinalyje Klaipėdos „Dragūnas“ susigrūmė su principiniu varžovu – Kauno „Granitu – Gaja – Kariu“.

DSC_1011

Pirmojo kėlinio pradžioje trumpam pirmavo kauniečiai (2:1; 5:), tačiau susikaupę dragūniečiai antroje pirmojo kėlinio pusėje ėmė žaisti sėkmingiau ir po pirmojo kėlinio jau pirmavo 4 įvarčiais – 16:12. Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai Kauno komandai neleido išsiveržti į priekį ir šventė pergalę rezultatu 32:26 (16:12).

„Dragūnui“ 9 įvarčius pelnė Igoris Kopišinskis (1 iš 7 m), 6 – Jonas Truchanovičius, 5 – Karolis Stropus, 4 (2 iš 7 m) – Mindaugas Dumčius, 3 pridėjo Šarūnas Ugianskis, po 2 – Mindaugas Meškauskas ir Lukas Juškėnas, 1 įvartį (iš 7 m) įmetė Lukas Jurys.

Į klaipėdiečių vartus net 10 įvarčių (3 iš 7 m) įmetė granitietis Edvinas Balčiūnas, 5 – Valdas Jarukas, 4 – Vaidas Drevinskas.

DSC_1119

Daugiau nuotraukų iš „Dragūno“ ir granitiečių varžybų galite rasti ČIA ir ČIA.

Sekmadienį, kovo 29 d., 12 val. Estijos „Viljandi HC“ ir Kauno „Granito – Gajos – Kario“ ekipos kovos dėl BCL trečiosios vietos taurės ir bronzos medalių.

14 val. – BCL finalas, kuriame dėl pirmosios vietos susigrums Latvijos čempionai „Tenax“ ir Lietuvos čempionai „Dragūno“ rankininkai.

Dragūniečiams labai reikės savo miesto sirgalių palaikymo – susitikime rankinio salėje Taikos pr. 61A!