Moterų čempionate „Viesulo SC-Dragūnas“ iškovojo dar du taškus

Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“ savoje aikštelėje iškovojo pergalę Lietuvos moterų rankinio čempionate. Klaipėdietės rezultatu 35:33 (18:16) nugalėjo Šiaulių „SC Dubysa-ŠSG“ ekipą.

Nors rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė šiaulietės (4:5, 5:7), netrukus iniciatyvą perėmė aikštelės šeimininkės, persvėrusios rezultatą savo naudai – 9:8. Tačiau įtvirtinti savo pranašumo joms nepavyko ir iki pat kėlinio pabaigos rezultatas svyravo abiejų komandų naudai – 10:10, 12:11, 12:14, 16:15. Paskutinę kėlinio minutę „viesulietės“ išsiveržė į priekį dviem įvarčiais.

Po pertraukos aikštelėje vėl virė lygiavertė kova, tačiau priekyje laikėsi Klaipėdos ekipa – 23:20, 26:25, 29:26. Nors varžovės bandė priartėti pasinaudodamos antroje kėlinio pusėje pasipylusiomis klaipėdiečių klaidomis, uostamiesčio komanda išlaikė pranašumą iki galo – 35:33.

Klaipėdos komandai 7 įvarčius pelnė Vanesa Grišmanauskaitė, 6 (3 iš 7 m) – Austėja Rimkutė, 5 – Aušra Stroputė, 4 – Elizabeta Klapčiukaitė, po 3 pridėjo Skirmantė Pociūtė, Dovilė Mižutytė ir Fausta Abrutytė, po 2 – Mireta Rutytė ir Samanta Klovaitė.

Šiaulių ekipoje net 14 įvarčių (4 iš 7 m) įmetė Laura Tumaitė, po 4 pelnė Lina Abramauskaitė ir Rugilė Bendikaitė, po 3 – Vaida Repečkienė, Deimantė Pupšytė ir Luka Jonaitytė, po 1 – Kamilė Valentonytė ir Monika Beržinytė.

Daugiau rungtynių akimirkų rasite albume ČIA.