BHL ketvirtfinalyje – pirmoji „Dragūno“ pergalė

Klaipėdos „Dragūnas“ sekmadienį Estijoje pasiekė svarbią pergalę. Baltijos rankinio lygos (BHL) ketvirtfinalio rungtynėse Klaipėdos komanda rezultatu 29:28 (17:14) nugalėjo Polvos „Serviti“ ekipą.

Lygiai kovojusioms ekipoms sunkiai sekėsi susikurti pranašumą. Klaipėdos rankininkams tik pirmojo kėlinio pabaigoje pavyko išsiveržti į priekį trimis įvarčiais.

Antroje rungtynių pusėje „Dragūnas“ žaidė užtikrinčiau ir išlaikė savo persvarą – 20:17, 24:21, 27:24. Iki rungtynių pabaigos likus dviem minutėms estai sugrąžino intrigą, išlyginę rezultatą – 28:28. Paskutinę rungtynių minutę „Dragūno“ pergalę vienu įvarčiu įtvirtino įvartį įmetęs Benas Butkus.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės vyks Klaipėdoje kovo 14 d. 14 val.

Vietą BHL finalo ketverte jau turi A grupės nugalėtoja tapusi Minsko SKA komanda, o dėl patekimo į finalo ketvertą, be „Dragūno“ ir „Serviti“, dar kovoja Ryhimakio „Cocks“ (Suomija), Kehros „Horizon/Pulp&Paper“ (Estija), Dobelės „Tenax“ (Latvija) ir Vilniaus VHC „Šviesa“.

Statistika

„Serviti“: Henri Sillaste – 6, Kristjan Muuga – 5, Tonis Kase, Henri Hiiend – po 4, Raiko Rudissaar, Mathias Rebane, Anatolii Chezlov, Ulljo Pihus – po 2, Carl-Eric Uibo – 1.

„Dragūnas“: Lukas Simėnas, Gabrielius Virbauskas – po 6, Deividas Virbauskas, Gytis Šmantauskas – po 5, Benas Butkus – 3, Laurynas Simonavičius, Mykolas Lapiniauskas, Gintaras Cibulskis, Lukas Vanagas – po 1.