Svarbi pergalė Baltijos lygoje

Savaitgalį Klaipėdos „Dragūno rankininkai Estijoje sužaidė svarbias Baltijos rankinio lygos rungtynes su Polvos „Serviti“. Lietuvos ir Estijos čempionų dvikovoje šįkart stipriau pasirodė Klaipėdos ekipa.

„Dragūnas“ jau rungtynių pradžioje ėmėsi iniciatyvos ir netrukus susikūrė sau persvarą. Vis dėlto kėlinio pabaigoje „Serviti“ priartėjo minimaliu skirtumu – 15:16.

Antroje rungtynių pusėje Klaipėdos komanda stiprino savo persvarą – 16:20, 17:23. Kėliniui baigiantis estai bandė priartėti, tačiau nuaidėjus finalinei sirenai komandas skyrė trys įvarčiai – 26:29.

Po šios pergalės „Dragūnas“ Baltijos lygos čempionate turi surinkęs 5 taškus ir yra penktoje vietoje.

Kitos Baltijos rankinio lygos rungtynės vyks kitą savaitgalį. Vasario 9 d., sekmadienį, 14 val., Klaipėdoje „Dragūnas“ priims Dobelės „Tenax“ (Latvija). Prieš tai, šeštadienį, „Dragūnas“ namuose žais ir Lietuvos rankinio lygos rungtynes su Šiaulių „SC Dubysa“. Rungtynių pradžia – 14 valandą.

Statistika:

„Tenax“: Henri Sillaste – 9, Alfred Timmo, Anatolii Chezlov – po 4, Sander Sarapuu – 3, Tonis Kase, Henri Hiiens – po 2, Kristjan Muuga, Ulljo Pihus – po 1.

„Dragūnas“: Deividas Virbauskas – 7, Mykolas Lapiniauskas, Lukas Simėnas – po 5, Gabrielius Virbauskas – 4, Laurynas Simonavičius – 3, Gytis Šmantauskas – 2, Arvydas Bučius, Gintaras Cibulskis, Benas Butkus – po 1.