Jaunimo įvarčių šou „CSC Telecom-Mėmeliui“ atnešė pergalę

Sekmadienį Lietuvos vyrų rankinio I lygos rungtynes žaidusi Klaipėdos „CSC Telecom-Mėmelio“ komanda rezultatu 40:26 (19:10) sutriuškino Tauragės „Šiltaura-SC“.

Nuo pat pirmų minučių klaipėdiečiai neleido varžovams realizuoti įvarčių, o patys sėkmingai atakavo. Netrukus „CSC Telecom-Mėmelis“ jau buvo susikūręs sau penkių įvarčių persvarą – 9:4.

Toliau drausmingai ir taikliai atakuodami Klaipėdos komandos rankininkai krovėsi vis didesnę persvarą – 13:7, 18:8. Paskutinėmis kėlinio minutėmis varžovams iš Tauragės pavyko atsilikimą šiek tiek sušvelninti ir kėlinys baigėsi rezultatu 19:10.

Antrąjį kėlinį tikru įvarčių šou pradėjo aikštelės šeimininkai, sužaidę atkarpą 8:0, ir savo pranašumą padidinę iki 17 įvarčių – 27:10.

Nors tokio klaipėdiečių akibrokšto pažadinti tauragiškiai ėmė žaisti tiksliau ir per likusį rungtynių laiką įmetė daugiau įvarčių nei „CSC Telecom-Mėmelis“, tai jų neišgelbėjo ir rungtynės baigėsi rezultatu 40:26.

Klaipėdos komandos daugumą šiose rungtynėse sudarė jaunieji „Dragūno“ žaidėjai ir „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai.

Statistika

„CSC Telecom-Mėmelis“: Mykolas Lapiniauskas – 7, Tomas Drakšas – 5 (2 iš 7 m), Tomas Valentukevičius – 5, Gediminas Vaitkus, Ignas Savičius, Orestas Biknius – po 4, Edvinas Aidukonis, Ramojus Mažrimas, Kęstutis Kremeris – po 3, Justas Čėsna, Ignas Mineikis – po 1.

„Šiltaura-SC“: Donatas Laugalys – 6, Lukas Gečas – 4, Gustavas Murauskas – 3 (2 iš 7 m), Tautvydas Macaitis, Dovydas Jasiulis, Nedas Šimkus – po 3, Armandas Zemeckas – 2, Ignas Slušinskas, Audrius Arcišauskas – po 1.