I lyga: „CSC Telecom-Mėmelis“ pelnė pirmuosius taškus

Sekmadienį išvykoje žaidusi Klaipėdos „CSC Telecom-Mėmelio“ ekipa pelnė pirmuosius taškus LRF I rankinio lygoje.

Sostinėje klaipėdiečiai rezultatu 27:26 (18:10) nugalėjo Vilniaus HC „Amber“ komandą.

Pirmąjį kėlinį galingai pradėję svečiai iš Klaipėdos netruko susikrauti persvarą – 0:7, 5:15, 10:18.

Antroje rungtynių pusėje dėl „Mėmelio“ padarytų klaidų ir netaiklių metimų aikštelės šeimininkai ištirpdė persvarą ir ėmė lipti klaipėdiečiams ant kulnų – 12:20, 15:24, 19:25.

Paskutines likusias minutes drausmingiau sužaidė vilniečiai, pelnę 7 įvarčius, kol Klaipėdos komanda įmetė tik du. Vis dėlto to neužteko ir vieno įvarčio persvara pergalę šventė „CSC Telecom-Mėmelis“.

Statistika:

„CSC Telecom-Mėmelis“: Ignas Savičius – 7, Mykolas Lapiniauskas, Tomas Valentukevičius – po 6, Justinas Riauba ir Gediminas Dumčius – po 2, Gediminas Vaitkus, Žygimantas Strelkauskas, Aivaras Ramanauskas, Kęstutis Kremeris – po 1.
HC „Amber“: Tadas Tumosas 8, Ihar Tsaryk, Dainius Kliorė – po 5, Lukas Ragelis – 4, Romas Aukštikalnis 2, Pijus Gatelis ir Matas Aukštikalnis – po 1.