„Dragūnas“ nesunkiai nugalėjo Panevėžio „Grifą“

Šeštadienį Klaipėdos „Dragūnas“ namuose sužaidė antrąsias savo rungtynes Lietuvos rankinio lygoje. Šįkart varžovai taip pat įveikti solidžia persvara – rungtynės tarp „Dragūno“ ir Panevėžio „Grifo“ baigėsi rezultatu 41:20 (21:13).

Rungtynių pradžia buvo klampi, o žaidimas – lėtas. Tik antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai atitolo, susikraudami ženklesnę persvarą – 12:7, 15:9, 19:12, 21:13.

Antroje rungtynių pusėje sirgaliai stebėjo jau gyvesnį žaidimą. Iki kėlinio vidurio „Dragūnas“ padidino savo persvarą iki dviženklės – 29:16.

Panevėžiečiai nerado būdų sustabdyti aikštelės šeimininkų atakas, o likus dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos „Dragūnas“ surengė tikrą įvarčių šou. Klaipėdos ekipa sužaidė atkarpą 8:0 ir komandas skyrė jau 19 įvarčių – 38:19.

Rungtynių pabaiga tebuvo formalumas ir „Dragūnas“ įsirašė antrą lengvą pergalę.

„Mūsų komandos žaidimas, palyginti su pirmosiomis rungtynėmis, skiriasi. Šįkart mūsų energija buvo kitokia, nes visą savaitę sunkiai dirbome, matėsi, kad neturėjome tiek energijos. Gąsdina tai, kad neprisiverčiame dirbti gynyboje. Puolime viskas gerai. Antrame kėlinyje viskas buvo lyg ir geriau, buvo praleista labai mažai įvarčių, bet ne dėl geros gynybos, o dėl to, kad varžovas silpnai ar netaikliai metė. Tačiau dar dirbsime ir stiprinsime silpnesnes vietas“, – komentavo „Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas.

Šiose rungtynėse debiutavo naujas komandos žaidėjas – perspektyvus penkiolikmetis Edvinas Aidukonis. Jaunasis klaipėdietis yra kairiojo pusiau krašto žaidėjas. Kartu su komanda jis treniravosi nuo vasaros pabaigos.

E. Aidukonis – vienas iš trenerės Auksuolės Stropienės „auksinės“ kartos sportininkų, ne sykį tapusių savo amžiaus grupės Lietuvos čempionais. Perspektyvus rankininkas buvo pakviestas treniruotis kartu su reprezentacine Klaipėdos vyrų rankinio komanda ir prie jos prisidėti. 

„Esu jauniausias komandoje, džiaugiuosi, kad mane šiltai priėmė. Koks jausmas būti „Dragūne“? Yra labai stiprus jausmas, lyg euforija. Esu labai laimingas, kad čia esu. Manau, kad pirmose rungtynėse visai neblogai pasirodžiau“, – sakė naujasis dragūnietis.

„Labai džiaugiuosi, kad treneris davė jam šansą. Pirmose rungtynėse Edvinas nebijojo, visai neblogai žaidė ir pelnė du įvarčius. Tikiuosi, kad viskas bus gerai. Visa likusi jo bendraamžių komanda taip pat yra labai darbštūs vaikai, stengiasi, nes visi nori žaisti pirmoje šalies lygoje, o vėliau – patekti į „Dragūną“ ir atstovauti Klaipėdai. Aš, kaip trenerė, tuo labai džiaugiuosi“, – šypsojosi E. Aidukonio trenerė A. Stropienė.

Statistika:

„Dragūnas“: Žanas Gabrielius Virbauskas – 7, Laurynas Simonavičius, Deividas Virbauskas, Lukas Simėnas, Orestas Biknius, Gytis Šmantauskas – po 4, Arvydas Bučius, Mykolas Lapiniauskas, Benas Butkus, Tomas Valentukevičius – po 3, Edvinas Aidukonis – 2.

„KKSC-RSSG-Grifas“: Pavelas Zeifertas – 6, Mindaugas Barzdenis – 5, Žilvinas Maslauskas – 3, Amandas Šarkanas, Eligijus Leveika, Marius Gvergždys – po 2.