Rankinio lygos ketvirtfinalyje „Dragūnas“ priims dzūkus

Jau šį savaitgalį prasidės Lietuvos vyrų rankinio lygos ketvirtfinalių susitikimai. Klaipėdos „Dragūnas“ šeštadienį, balandžio 14 d., stos prieš Varėnos „Ūlos“ komandą. Rungtynių pradžia – 14 val.

Abu čempionate vykę „Dragūno“ ir „Ūlos“ susitikimai baigėsi klaipėdiečių pergalėmis – 47:22 (2017 10 21) ir 46:27 (2018 02 10). „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas pabrėžė, kad auklėtiniams kelia uždavinį į pusfinalį nukeliauti greitai.

„Mums tekęs ketvirtfinalio varžovas čempionate pelnė tik tris taškus. Uždavinys komandai yra aiškus, tačiau paskutinės rungtynės Varėnoje mums nebuvo lengvos, varžovai garbingai priešinosi. Nenorime prisikurti problemų lygioje vietoje, todėl sieksime greitai nukeliauti į pusfinalį“, – kalbėjo A. Juškėnas.

Tikimasi, kad kojos nepakiš tai, kad praėjusią savaitę „Dragūnas“ treniravosi ne visa sudėtimi – dalis žaidėjų dalyvavo Lietuvos rezervinės vyrų rankinio rinktinės stovykloje. Alytuje vykusioje stovykloje treniravosi dragūniečiai Benas Vaicekauskas, Lukas Vanagas, Benas Butkus, Gabrielius Virbauskas, Laurynas Palevičius, Modestas Vaitekūnas. Buvo kviesti ir Lukas Juškėnas bei Laurynas Simonavičius, tačiau šie du rankininkai rezervinės rinktinės stovyklą praleido dėl besigydomų traumų.

„Tikiuosi, kad tie, kurie nevažiavo į stovyklą, pasigydė, o tie, kurie važiavo – labai nesusitraumavo, ir savaitgalį galės padėti komandai visa jėga“, – sakė A. Juškėnas.

Kitose ketvirtfinalio porose Kauno „Granitas-Karys“ žais su Šiaulių SM „Dubysa-Gubernija“, Vilniaus VHC „Šviesa“ rungsis su Vilniaus HC „Vilniumi“, o Alytaus „Varsa-Stronglasas“ egzaminuos lygos debiutantus Kauno KTU rankininkus.

 

 

Palikite atsiliepimą