Paskutinė „Dragūno“ dvikova prieš ketvirtfinalį

Jau šį trečiadienį Klaipėdos „Dragūnas“ namuose (Taikos pr. 61A) 19 val. žais paskutines reguliariojo sezono rungtynes. Klaipėdiečių laukia praėjusių metų finalininkų Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkų iššūkis.

Lietuvos rankinio lygos interneto svetainė rankiniolyga.lt skelbia, kad alytiškiai jau turi ketvirtfinalio porą – ketvirtoje pozicijoje likusi „Varsa-Stronglasas“ žais su penktoje vietoje finišavusiais lygos debiutantais KTU rankininkais.

Klaipėdos „Dragūnas“ sieks išlaikyti čempionato lyderio pozicijas – iškovojus pergalę prieš alytiškius, dragūniečiams atitektų reguliariojo čempionato nugalėtojų vardas.

„Tai – lemiamos rungtynės. Malonu, kad paskutinės reguliariojo sezono rungtynės vyks namuose ir klaipėdiečiai galės jas stebėti gyvai. Alytaus komandai šis susitikimas nieko nelemia, tačiau nemanau, kad dzūkeliai atvažiuos nusiteikę pralaimėti. Tai – ne jų charakteris, jie tikrai kovos, kovosime ir mes. Uždavinys yra vienas – būti pirmiems ir turėti pranašumą“, – pabrėžė „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Ketvirtfinalio kovos prasidės balandžio 14 d. Jeigu „Dragūnas“ išlaikys lyderio poziciją, dėl kelialapio į pusfinalį rungsis su Varėnos „Ūla“.

Trečiadienio susitikimui dalis dragūniečių ruošėsi ne tik treniruotėse, bet ir kovojo Lietuvos studentų rankinio čempionato finale. Klaipėdos universiteto rankininkai, gindami pernai iškovotą čempionų titulą, šiemet liko antri, nusileidę Lietuvos sporto universiteto komandai.

Palikite atsiliepimą