Klaipėdoje vyko studentų rankinio čempionato finalas

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos studentų vyrų rankinio čempionatas, kuriame susikovė Klaipėdos universiteto (KU), Kauno technologijos universiteto (KTU), Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) komandos.

Tiek pusfinalyje, tiek finale Klaipėdos universiteto komandos garbę gynė „Dragūno“ žaidėjai Gabrielius Virbauskas, Laurynas Simonavičius, Benas Butkus, Benediktas Pakalniškis, Lukas Juškėnas, Karolis Bliuvas.

Pusfinalio rungtynėse klaipėdiečiai susitiko su KTU komanda.

Pirmajame kėlinyje rungtynės buvo apylygės ir greitų atakų netrūko tiek svečių, tiek šeimininkų komandoms. Tačiau kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai sugebėjo susikrauti 5 įvarčių persvarą savo naudai (19:14). Antroje rungtynių pusėje KTU komandos puolimo mašina tiesiog sustojo ir per 20 žaidimo minučių kauniečiai pelnė vos 5 įvarčius. Tuo metu į klaipėdiečių bures pradėjo pūsti palankus vėjas ir KTU vartininkui iš vartų tinklo kamuolį teko traukti kiekvieną žaidimo minutę. Nors kėlinio pabaigoje KTU vyrai sugebėjo grįžti į žaidimą, bet KU atotrūkis jau buvo nemenkas ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 44:26.

Finale KU susitiko su LSU rankininkais. Finalininkams nestigo užsidegimo ir įnirtingos kovos. Rungtynių pradžia puikiai klostėsi LSU rankininkams, kurie 25 rungtynių minutę pirmavo net 8 įvarčių skirtumu (24:16). Tačiau kėlinio pabaigoje KU studentai susigriebė ir sumažino atsilikimą iki 3 įvarčių 26:23. Nors antrame kėlinyje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau pabaigoje KU vyrams, žaidusiems beveik be poilsio, teko pripažinti LSU komandos pranašumą.

LSU komanda šventė pergalę rezultatu 47:38 ir susigražino pernai KU komandos atimtą Lietuvos studentų rankinio čempionų vardą. Trečią vietą užėmė LEU rankininkai.