Klaipėdoje – „Dragūno“ revanšas už pralaimėjimą Estijoje

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai šeštadienį savoje aikštelėje nugalėjo Baltijos rankinio lygos varžovus iš Estijos – HC Viljandi. Rungtynės baigėsi rezultatu 29:26 (14:10).

Vienu metu pirmame kėlinyje Klaipėdos komanda buvo priekyje ir 7 įvarčiais (13:6), tačiau vėliau varžovai atotrūkį sumažino. Antroje rungtynių pusėje žaidimas buvo banguotas – komandas skyrė nuo dviejų iki penkių įvarčių. Likus minutei „Dragūnas“ pirmavo penkiais įvarčiais, tačiau per paskutinę rungtynių minutę svečiai iš Estijos sugebėjo pelnyti du įvarčius ir rungtynes baigti atsilikdami trimis įvarčiais. 

Nepaisant nedidelio skirtumo, „Dragūnas“ įvykdė pagrindinį reikalavimą – laimėti prieš komandą, kuri sezono pradžioje nugalėjo lietuvius vienu įvarčių – 27:26.

Po rungtynių dragūnietis Lukas Juškėnas sakė, kad norėjosi laimėti didesniu skirtumu. Vis dėlto pasiruošti Baltijos rankinio lygos rungtynėms kiek sutrukdė tai, kad komanda kartu treniravosi gana trumpai. 

„Nespėjome susižaisti. Prieš šias rungtynes turėjome kartu tik savaitę treniruočių. Norėjome sužaisti daug geriau, kad pranašumas būtų kur kas didesnis, kad atsilygintume jiems už pralaimėjimą sezono pradžioje Estijoje. Blogai, kad neįmetėme labai daug įvarčių, ypač nuo 6 metrų linijos. Taip tikriausiai buvo dėl to, kad tie, kurie buvome rinktinėje, žaidėme daug rankinio, o kiti rankinio žaidė mažai, nes vyko kitokios treniruotės. Kaip gerą šiandienos rungtynių akcentą išskirčiau tai, kad kovojome – nesutrikome, kai buvo keletas atkarpų, kai praleidome kelis įvarčius be atsako. Manau, įsivažiuosime ir kitose rungtynėse žaisime geriau“, – komentavo rezultatyviausias šeštadienio „Dragūno“ žaidėjas.

Klaipėdos „Dragūnas“: Lukas Juškėnas – 6 įvarčiai, Gabrielius Virbauskas ir Laurynas Palevičius – po 5 (po 1 iš 7 m), Modestas Vaitekūnas ir Lukas Vanagas – po 3, Lukas Simėnas ir Benas Butkus – po 2, Šarūnas Ugianskis, Arvydas Bučius ir Karolis Bliuvas – po 1 įvartį.

Viljandi HC: Robert Lopp – 7 įvarčiai, Kristjan Koovit ir Andrei Khapal – po 5, Kristo Jarve – 4 (3 iš 7 m), Simon Drogin ir Sergei Rodjukov – po 2, Mikk Vaeik – 1 įvartis.

Rytoj, sekmadienį, 14 val. „Dragūnas“ savoje aikštelėje Taikos pr. 61A žais dar vienerias Baltijos rankinio lygos rungtynes su Latvijos komanda – Dobele „Tenax“. 

Palikite atsiliepimą