Geriausių rankininkų rinkimuose – klaipėdietiški akcentai

Lietuvos rankinio federacija kartu su partneriais  „Hummel“ rinko geriausius šių metų rankininkus bei rankininkes. Sporto šakos mėgėjai balsus už savo favoritus galėjo atiduoti internetiniame balsavime, o likusią dalį sprendimo priėmė rankinio ekspertų komisija.

Geriausiu 2017-ųjų metų rankininku antrus metus iš eilės išrinktas Čempionų lygoje rungtyniaujantis Aidenas Malašinskas. 2-3 vietą dalinasi Valdas Drabavičius ir buvęs dragūnietis Jonas Truchanovičius. 

Geriausios rankininkės rinkimuose viską nulėmė minimali balsų persvara. Didžiąją dalį laiko internetiniame balsavime tarp klaipėdietės Brigitos Ivanauskaitės ir Garliavoje rungtyniaujančios Laimos Bernatavičiūtės buvo kelių balsų persvara, tačiau L. Bernatavičiūtė internetinį balsavimą laimėjo. Vis dėlto ekspertai L. Bernatavičiūtei skyrė 3 vietą, o 1-2 vietas dalinosi po lygiai balsų surinkusios Brigita Ivanauskaitė ir Marija Gedroit. Susumavus visus rezultatus Brigita Ivanauskaitė puse taško aplenkė į Lietuvos čempionato viršūnę Garliavos ekipą atvedusią L. Bernatavičiūtę. Brigita Ivanauskaitė geriausia šalies rankininke išrenkama jau antrą kartą. Tokį pat apdovanojimą ji buvo gavusi 2015 metais.

Be tradicinių geriausio rankininko bei rankininkės rinkimų, šiemet papildomai buvo renkama geriausia metų komanda. Metų komandos rinkimuose intrigos nebūta – tiek ekspertų, tiek internetiniame balsavime dominavo puikiai šiais metais atrodžiusi Lietuvos vyrų rinktinė, kurioje yra nemažai klaipėdiečių bei buvusių Klaipėdos „Dragūno“ žaidėjų. Antrąją vietą užėmė Klaipėdoje rungtyniavusi Lietuvos merginų U17 komanda, kurioje taip pat yra keletas klaipėdiečių, „Dragūno-Viesulo“ žaidėjų, o trečioje vietoje liko Lietuvos moterų rankinio komanda, kurios sąraše irgi yra klaipėdiečių pavardžių. 

Geriausiems metų rankininkams LRF partneris „Hummel“ įteiks 200 eurų čekius. 

Informacija parengta pagal rankinis.lt / rankinis.lt nuotr.

Palikite atsiliepimą