„Dragūnas“ Lietuvos čempionate startavo solidžia persvara

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai solidžia pergale pradėjo Lietuvos rankinio lygos čempionatą. Pirmajame susitikime net 20 įvarčių persvara – 41:21 (21:10) – nugalėta Kauno KTU ekipa.

Rungtynių pradžioje varžovai iš Kauno spaudė besiginančius dragūniečius bei ryžtingai atakavo – 7:6. Tačiau pirmojo kėlinio viduryje „Dragūnas“ pabėgo į priekį ir ėmė didinti persvarą – 12:7, o į pertrauką klaipėdiečiai išėjo turėdami 11 įvarčių pranašumą – 21:10.

Antroje rungtynių pusėje KTU rankininkai vėl bandė priešintis, tačiau klaidos kišo koją, tad jie tiesiog bandė sumažinti atotrūkį – 23:12, 27:13, 31:18. Tačiau kauniečių viltis palaidojo „Dragūno“ itin sėkmingai sužaista atkarpa 8:1, po kurios rezultatas tapo 38:19. Paskutinėmis minutėmis realizuoti dar trys metimai užtikrino „Dragūno“ pergalę solidžiu dvidešimties įvarčių skirtumu. 

Po rungtynių KTU komandos treneris Darius Talačka sakė sunkiai galinti paaiškinti, kas nutiko jo auklėtinių žaidimui – įprastai jie žaidžia labiau motyvuotai.  

„Nepažįstu savo komandos šiandien, atvažiavome lyg ir nusiteikę rimtai kovai, pasiruošę, lyg ir mąstėme, kaip žaisime, bet sugriuvome pirmame kėlinyje ir nesugebėjome atsitiesti. Jaudulys? Koks gali būti jaudulys? Mes pernai žaidėme su tais pačiais čempionais LRF taurės turnyre. Kaip tik turi būti motyvas komandai kovoti prieš čempionus. Atėjome į aikštelę motyvuoti, bet motyvuoti buvome kokias tris pirmo kėlinio minutes. Neturiu paaiškinimo, kas atsitiko. Tai nebuvo ta KTU komanda, kuri bus kitose rungtynėse“, – tikino D. Talačka. 

Gerą žaidimą demonstravęs „Dragūno“ vartininkas Benediktas Pakalniškis sakė, kad komanda labai norėjo laimėti.
„Visi stengėmės, man labai patiko mūsų gynyba, visi buvome užsivedę“, – džiaugėsi jaunasis dragūnietis.
 
„Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas sakė, kad rezultatas – geras, o žaidimas taip pat nebuvo blogas.
 
„Matosi, kad Kauno KTU komanda šiuo metu dar nėra pasiruošusi žaisti po dvejas rungtynes per savaitę – jie žaidė šeštadienį su Alytumi, trečiadienį – su mumis. Tikrai buvo įtemptos rungtynės ir šiandien jiems ryškiai pritrūko jėgų, tačiau tai nenuvertina mūsų pergalės. Judame į priekį ir tikimės, kad viskas bus gerai“, – sakė treneris.
 
Šį savaitgalį „Dragūnas“ žais dvejas Baltijos rankinio lygos rungtynes išvykoje – šeštadienį laukia susitikimas su latviais „Tenax“, sekmadienį – su estais „Viljandi“.
 
„Žaidimas palengva taisosi, nors supertaurės rungtynėse jis buvo labai blogas. Teko su vyrais pašnekėti ir su rusišku akcentu panaudojant daug žodžių, tad judam į priekį. Deja, savaitgalį dėl darbo mums tikriausiai negalės padėti Kęstutis Kremeris, kurio tikrai trūks. Turime nedaug aukštaūgių, žais Lukas Simėnas ir Lukas Vanagas. Bus sudėtingas uždavinys, tačiau turime parsivežti dvi pergales“, – sakė A. Juškėnas.

„Dragūnas“: Gabrielius Virbauskas, Modestas Vaitekūnas, Lukas Vanagas – po 6 įv., Lukas Simėnas, Lukas Juškėnas – po 5 įv., Ernest Ignatenko – 4 įv., Laurynas Simonavičius – 3 įv., Laurynas Palevičius – 2 įv., Gintaras Cibulskis, Šarūnas Ugianskis, Benas Butkus, Karolis Bliuvas – po 1 įv.
KTU: Ignas Grigas, Vilius Juozaitis – po 5 įv., Karolis Jankauskas, Arminas Stankūnas, Aurimas Balčiūnas – po 2 įv., Vilius Rūškys, Mindaugas Urbas, Darius Katinas, Martynas Stumbra, Donatas Pocius – po 1 įv.

Palikite atsiliepimą