Lietuvos U 13 čempionato finale – ir Klaipėdos mergaitės

Jaunosios Klaipėdos rankininkės savaitgalį įrodė savo pranašumą prieš Alytaus sportininkes ir pirmą kartą pateko į savo amžiaus grupės – U 13 – Lietuvos čempionato finalą.

Dėl patekimo į finalą klaipėdietės kovėsi su Alytaus SRC komanda. Pirmąjį susitikimą uostamiesčio rankininkės laimėjo dviem įvarčiais – 18:16. Atsakomąsias rungtynes namuose klaipėdietės pralošė vienu įvarčiu – 12:13, tačiau tai nesutrukdė žengti į finalą.

„Rungtynės namuose buvo ypač sunkios, nes neturėjome visos sudėties. Trys merginos gydosi traumas, keletas negalėjo rungtyniauti dėl asmeninių priežasčių. Tačiau labai džiaugiuosi mergaitėmis, kurios, degdamos dideliu noru ir parodžiusios užsispyrimą pirma kartą pateko į finalą ir varžysis tarp keturių geriausių Lietuvos komandų savo amžiaus grupėje. Labai noriu joms palinkėti dar labiau pasitikėti savimi, turėti daugiau ryžto ir užsispyrimo siekiant tikslo„, – po rungtynių sakė rankininkes „Viesulo“ sporto centre treniruojanti Jovita Mikalauskienė.

U 13 finalas vyks gegužės 12-14 dienomis. Po šio ilgojo savaitgalio turėtų paaiškėti, su kuo klaipėdietės rungsis dėl nugalėtojų vardo.

Kelią link finalo skinasi ir Klaipėdos U 15 merginų komanda. Šiandien jos rezultatu 36:15 sutriuškino bendraamžes iš Pasvalio. Norint patekti į finalą, uostamiesčio sportininkės dar reikės laimėti dvejas rungtynes.

Palikite atsiliepimą