Jaunieji rankininkai – tarptautinio turnyro prizininkai

Jaunieji Klaipėdos rankininkai šį savaitgalį turnyre Molėtuose tapo prizininkais ir į namus grįžo su bronzos medaliais.

Balandžio 10-11 d. Molėtuose vyko tarptautinis rankinio turnyras „Molėtai 2017“. Šiais turnyre dalyvavo komandos iš Minsko (Baltarusija), Polvos (Estija) bei įvairių Lietuvos miestų. Dėl taurių ir medalių vaikinai varžėsi trijose amžiaus grupėse – gimusiųjų 2000 m., 2003 m. ir 2004 m.

Turnyre dalyvavusi 2004 m. gimusių klaipėdiečių berniukų komanda savo grupėje varžėsi su penkiomis ekipomis iš Minsko, Polvos, Molėtų, Eišiškių ir Šiaulių.

Trenerės Auksuolės Stropienės vadovaujami Klaipėdos „Viesulo“ sporto centre sportuojantys klaipėdiečiai įveikė Eišiškių ir Šiaulių rankininkus, su Molėtais sužaidė lygiosiomis ir nusileidos Minsko ir Polvos komandoms.

Sužaidus visas rungtynes paaiškėjo, kad Klaipėdos rankininkams atiteko turnyro bronza, pirmąją vietą užėmė jaunieji sportininkai iš Baltarusijos, antrąją – Estijos atstovai. Geriausio komandos žaidėjo prizą gavo klaipėdietis vartininkas Reinartas Pašilis.

A. Stropienė džiaugėsi, kad po pertraukos, kai nebuvo pasipuošta medaliais, jauniesiems rankininkams vėl pavyko tapti prizininkais. 

Palikite atsiliepimą