„Dragūno“ ir „Granito“ dvikova žiūrovams dovanojo puikų reginį

Klaipėdoje vykusios Lietuvos rankinio lygos dvikovos baigtis buvo nenuspėjama. Aikštelėje susitiko reguliariojo sezono čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ ir pastaruosiuose turuose į antrąją vietą prasibrovęs Kauno „Granitas-Karys“.

Nuo pat pirmų minučių Klaipėdoje susirinkę rankinio sirgaliai stebėjo tikrą trilerį. Pirmosiomis minutėmis į priekį išsiveržė kauniečiai – 5:2, tačiau tuomet „Dragūnas“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir išsiveržė į priekį 7:6.  Nuo to momento rungtynės vyko įvartis į įvartį – 10:10, 12:12, 15:15.

Antrajame kėlinyje šiek tiek į priekį prasprūdo „Dragūnas“ – 19:17. Tačiau varžovai klaipėdiečiams neleido atsikvėpti ir nuolat lipo ant kulnų, atsilikdami 1-2 įvarčiais. Likus 5 minutėms rezultatas vėl buvo lygus – 25:25. Tuomet įvyko lūžis ir „Dragūnas“ pelnė 5 įvarčius iš eilės ir atitrūko 30:25. Paskutinę rungtynių minutę kauniečiai pelnė dar du įvarčius, tačiau jie jau nebeturėjo reikšmės – „Dragūnas“ šventė pergalę rezultatu 30:27.

„Dragūnui“ 7 įvarčius (3 iš 7 m) pelnė Lukas Jurys, 6 įmetė Lukas Simėnas, po 5 – Mindaugas Meškauskas ir Arvydas Bučius, 3 (1 iš 7 m) – Lukas Juškėnas, 2 – Benas Butkus, po 1 – Laurynas Simonavičius ir Šarūnas Ugianskis.

„Granito-Kario“ ekipoje net 10 įvarčių (3 iš 7 m) įmetė Mindaugas Urbonas, 8 – Modestas Štarolis, po 3 – Vaidas Drevinskas ir Karolis Grigas, 2 – Deivydas Virbauskas, 1 – Mindaugas Barzdenis.

Kauno „Granito-Kario“ komandos kapitonas Tadas Sveikauskas spėliojo, kad jo ekipai pritrūko šviežumo rungtynių pabaigoje.

„Varžovai buvo „šviežesni“, turėjo ilgesnį suoliuką keitimams, o mes pavargome. Pralošėme per paskutines tris keturias minutes, tuo metu buvo mūsų didžiausios klaidos“, – apmaudžiai kalbėjo T. Sveikauskas.

Dragūnietis Lukas Jurys sakė, kad komanda siekė pergalės, nes norėjo galutinai įsitvirtinti pirmoje reguliaraus čempionato vietoje.

„Rungtynių pradžioje strigome. Dažnai būna, kad išeiname pradžioje į aikštelę gana išsiblaškę, o vėliau susikaupiame ir padarome, ką reikia. Tai tikrai ne strategija, tiesiog taip išeina. Gerai, kai pavyksta“, – juokavo L. Jurys.

„Dragūno“ strategas Artūras Juškėnas sakė, kad ši pergalė yra maloni tuo, kad laimėta prieš pajėgią ekipą.

„Pergalė – smagu. Laimėjome didelėje kovoje, dėl to dar smagiau. Jau prieš prasidedant sezonui sakiau, kad „Granitas“ yra šiuo metu geriausiai sukomplektuota komanda, prieš kurią rugntyniaujant tenka panaudoti visą arsenalą, o šios rungtynės parodė, kad reikia kautis kaip lygiam su lygiu visą rungtynių laiką“, – sakė A. Juškėnas.

„Dragūnui“ reguliariajame sezone liko sužaisti dar dvejas rungtynes su Utenos HC „Utena“ ir Alytaus „Varsa-Stronglasu“. Po to prasidės atkrintamosios rungtynės.

Daugiau rungtynių nuotraukų rasite ALBUME ČIA.