„Dragūnas“ – LRF taurės finale

Jau pirmajame LRF „Basement“ vyrų taurės pusfinalyje užvirė nuožmi kova, kuri baigėsi Klaipėdos „Dragūno“ pergale. Uostamiesčio rankininkai jau trečią kartą šį sezoną VHC „Šviesos“ rankininkus įveikė 5 įvarčių skirtumu (28:23).

Klaipėdos ekipa geriau pradėjo susitikimą ir pirmavo didžiąją pirmojo kėlinio dalį. Vienu metu daugkartiniams čempionams jau buvo pavykę susikurti 4 įvarčių pranašumą (10:6), tačiau toliau bėgti varžovams sostinės rankininkai neleido. Greitai rungtyniavę „Šviesos“ žaidėjai pirmojo kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki 2 įvarčių (16:14).

Antrojo kėlinio pradžia žadėjo atkaklią ir nuožmią kovą iki paskutinės rungtynių sekundės. Vilniečiai rungtyniavo itin pakiliai, tačiau perlaužti rungtynių eigos galutinai jiems nepavyko. Įpusėjus antrajam kėliniui ekipas skyrė vos vienas vienintelis įvartis (21:20), tačiau būtent tada Klaipėdos rankininkai spurtavo ir užsitikrino ramią rungtynių pabaigą.  Nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui rezultatas švieslentėje buvo 28:23 „Dragūno“ naudai.

„Dragūno“ ekipoje rezultatyviausias buvo 7 įvarčius įmetęs Lukas Simėnas, po 4 įmetė Arvydas Bučius ir Laurynas Simonavičius, po 3 – Lukas Jurys ir Lukas Juškėnas, po 1 – Benas Butkus ir Šarūnas Ugianskis.

„Šviesai“ 5 įvarčius pelnė Artūras Švilpa, Dovydas Kuodys ir Valdas Drabavičius įmetė po 4, Julius Šeibokas pridėjo 3, Jovydas Jurašius, Karolis Antanavičius ir Laurynas Pacevičius – po 1.

DSC_5957

„Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas po pusfinalio rungtynių sakė, kad atsipalaiduoti negalima, nes sekmadienį laukia finalas.

„Pergalę nulėmė mūsų patirtis. Varžovai tikrai pagirtinai kovėsi, tačiau lemiamais momentais mes sužaidėme geriau. Apie finalą kol kas sunku kažką pasakyti. Aišku tiek, jog bet kokiu atveju laukia labai sunkios rungtynės“, – sakė A. Juškėnas.

Rezultatyviausiu „Dragūno“ žaidėju pusfinalio rungtynėse pripažintas Lukas Simėnas sakė, kad komanda stengėsi užkirsti kelią greitoms „Šviesos“ atakoms.

„Stengėmės atlikti viską taip, kaip sakė treneris, bet kai kuriose situacijose nepavyko įgyvendinti uždavinių. Darėme daug klaidų ir gynyboje, ir puolime, bet kovojome ir laimėjome. Gerai tai, kad neleidome „Šviesai“ rengti greitų atakų – jie žaidė greitai, bet mes bėgome dvigubai greičiau“, – šypsojosi L. Simėnas.

Sekmadienį „Dragūnas“ LRF finale susitiks su HC „Vilniaus“ ekipa. Antrajame pusfinalyje vilniečiai po įnirtingos kovos ir septynių metrų baudinių serijos nugalėjo Kauno „Granito-Kario“ rankininkus. Pirmuosius du baudinius abiejų komandų žaidėjai realizavo, tačiau tuomet HC „Vilniaus“ vartininkas Lipitskis atrėmė du iš eilės varžovų metimus, o HC „Vilniaus“ pergalę paskutiniuoju metimu užtvirtino Martynas Žala. Galutinis rungtynių rezultatas – 25:23 HC „Vilniaus“ naudai.

Palikite atsiliepimą