Po pertraukos čempionate – nelengvos rungtynės Varėnoje

Trečiadienį Varėnoje vietos “Ūla” stojo prieš Klaipėdos “Dragūno” ekipą. Po pertraukos klaipėdiečiams buvo nelengva.

Praėjusio sezono vicečempionai dragūniečiai pirmąjį susitikimą su varėniškiais laimėjo dviženkliu skirtumu – 39:28. Šįkart klaipėdiečiams nebuvo taip lengva – rungtynės baigėsi rezultatu 29:23 (15:13).

Varėnos ekipoje rezultatyviausias buvo Laurynas Petrušis, įmetęs 8 įvarčius, po 4 įmetė Rimantas Palevičius ir Donatas Leknickas, 3 pridėjo Šarūnas Krisiulevičius.

“Dragūnui” 8 įvarčius pelnė Gabrielius Virbauskas, 4 – Benas Butkus, po 3 – Modestas Vaitekūnas, Laurynas Simonavičius, Lukas Simėnas ir Šarūnas Ugianskis.

Po rungtynių varėniškis Laurynas Petrušis teigė, kad komanda darė nemažai klaidų.

„Mūsų šiandien buvo gerokai per mažai, galėjome, aišku, susitvarkyti ir su tuo, tačiau viskas matyti rezultate. Buvo tikrai daug nesėkmingų ir blogų metimų. Didžiausia klaida šiose varžybose buvo prarasti kamuoliai“, – sakė L. Petrušis.

„Dragūno“ strategas Artūras Juškėnas savo auklėtinių pasirodymu buvo nepatenkintas ir svarstė, kad galbūt pertrauka tarp rungtynių buvo per ilga.

„Sekėsi sunkiai, bet to turbūt buvo galima tikėtis. Pertrauka buvo ilga, gana prastai treniravomės, nežinau, kodėl. Tačiau kaip treniravomės, tą šiandien ir turime. Tikiuosi, vyrai supras, kad reikia žaisti atsakingiau. Tokia padėtis yra iš dalies ir dėl to, kad kai kurių žaidėjų neturime – traumas gydosi Karolis Bliuvas ir Gintaras Cibulskis, šiandien nežaidė ir Lukas Jurys, kuris serga. Taigi daug keitimų neturėjome, o tie žaidėjai, kurie išėjo į aikštelę, neatliko to, ką turėjo atlikti. Deja, taip jau yra ne pirmą kartą“, – apgailestavo A. Juškėnas.

Pasak trenerio, dabartinė padėtis kelia nerimą dėl artėjančių rungtynių, kuriose varžovai bus kur kas pajėgesni už Varėnos komandą. Šį šeštadienį, sausio 21 d., Klaipėdoje „Dragūnas“ žais Baltijos rankinio lygos rungtynes su Rygos „Celtnieks“ komanda. 

„Bus riesta“, – kokia laukia šios dvikovos baigtis, jei žaidėjai nesusikoncentruos žaidimui, prognozavo A. Juškėnas.

Jis pabrėžė, kad šiuo metu problemų kelia individualus žaidėjų meistriškumas, kurio vis pritrūksta – neišpildomos susidarytos situacijos, neįmetama nuo 6 metrų linijos, nesukuriamos reikalingos greitos atakos, kartojamos vis tos pačios klaidos. 

Palikite atsiliepimą