Pergalei prieš šveicarus pritrūko pasitikėjimo savo jėgomis

Šeštadienį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai startavo Europos rankinio lygos (EHF) Iššūkio taurės (Challenge Cup) varžybose. Klaipėdiečiai namuose priėmė svečius iš Šveicarijos – Sankt Galeno „St. Otmar“ ekipą.

Deja, dragūniečiams pritrūko pasitikėjimo savo jėgomis ir teko pripažinti svečių pranašumą. Nors pirmame kėlinyje klaipėdiečiai neleido varžovams atitrūkti, antrajame kėlinyje svečiai pabėgo į priekį. Šveicarų ekipa „Dragūną“ įveikė 7 įvarčių skirtumu – 35:28 (17:13).

„Dragūno“ gretose rezultatyviausiai žaidė Lukas Simėnas, įmetęs 5 įvarčius, 4 pridėjo Karolis Bliuvas, po 3 – Gintaras Cibulskis, Šarūnas Ugianskis, Mindaugas Meškauskas ir Lukas Juškėnas.

Sankt Galeno ekipoje pasižymėjo 10 įvarčių pelnęs Ondrej Zdrahala, 8 įmetė Benjamin Geisser.

dsc_2145

„St. Otmar“ ekipos treneris Urs Scharer sakė esąs patenkintas rezultatu ir tikisi, kad panašiu skirtumu pavyks laimėti ir žaidžiant namuose.

„Džiaugiuosi, kad laimėjome 7 įvarčiais. Europos taurėje tai yra geras rezultatas. Dragūnas yra gana jauna komada, jiems buvo nelengva. Manau, kad pirmame kėlinyje nepasinaudojome daug galimybių įmesti įvarčius, mums sutrukdė geras varžovų vartininko žaidimas. Manau, kad šis rezultatas yra gera pradžia. Stengsimės gerai sužaisti namuose. Lengva niekada nebūna. Sieksime namuose laimėti 5-10 įvarčių skirtumu“, – kalbėjo šveicarų strategas.

„Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas rezultatu buvo nusivylęs.

„Norėjosi, kad viskas išsispręstų Šveicarijoje, tačiau dabar jau beveik aišku, kas išeis į kitą etapą. Komandai buvo uždavinys kovoti visa jėga, kad būtų apylygis žaidimas. Deja, to nepavyko padaryti. Varžovas mums šiandien buvo per kietas. Šiandien turėjome visi gerai sužaisti, bet gerai galiu įvertinti tik vartininko žaidimą, visa kita buvo prastai…

Norėčiau padėkoti šiandien gausiai susirinkusiems sirgaliams, jie sukūrė puikią atmosferą. Tokio palaikymo tikimės sulaukti ir šalies čempionato namų rungtynėse“, – sakė A. Juškėnas.

vz9_4352

Dragūnietis Gintaras Cibulskis sakė, kad daug nulėmė psichologinis pasiruošimas – abi komandos rengė tokias pat rungtynių peržiūras, analizavo varžovus, tačiau svečiams pavyko nusiteikti geriau.

„Šveicarai buvo stipresni mus, bet ne tiek, kaip galėjo atrodyti iš šono. Mūsų jaunimas gal kiek išsigando pavadinimo, to, kad jie – šveicarai. Mūsų klaidelės virto jų įvarčiais. Manau, kad viską daro psichologija. Išvykoje viskas priklausys nuo to, kaip komanda nusiteiks. Tikėkimės, Šveicarijoje viskas bus geriau“, – vylėsi G. Cibulskis.

Atsakomąsias rungtynes Šveicarijoje „Dragūnas“ žais kitą sekmadienį, lapkričio 27 dieną.

Rungtynių nuotraukas rasite albume ČIA.

1 Atsakymas

1. Algis

Jei jau issigando varzovo jaunieji rankininkai, gal apskritai jiems si sezona dar reikejo tiesiog pasimokyt zaist ltu cempionate o ne visokiose taurese. Bent susitaupe kazkiek pinigu butu buve. Nes kaip kazkada minejo kad visos pajamos i tauriu cempionatus sueina.