LRF taurės rungtynėse sekėsi sunkiai

Vakar Klaipėdoje vyko Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės varžybų ketvirtfinalio rungtynės. Klaipėdos „Dragūnui“ burtai nulėmė pirmojoje šalies lygoje rungtyniaujantį varžovą – Kauno KTU ekipą.

Rungtynės buvo atkaklios – kauniečiai „Dragūnui“ neleido atsipalaiduoti ir kovojo iki paskutinių sekundžių. Susitikimą laimėjo klaipėdiečiai, tačiau skirtumas buvo nedidelis – 38:36 (21:17).

Po pirmojo kėlinio pirmavę keturiais įvarčiais, dragūniečiai po pertraukos stengėsi atsiplėšti. Vis dėlto Kauno komanda užsivedė ir į įvartį atsakydavo įvarčiu. Be to, buvo ir nemažai klaidų, kuriomis kauniečiai pasinaudojo. Regis, nuo dar didesnio įvarčių skaičiaus abi komandas gelbėjo puikiai pasirodę abiejų ekipų vartininkai, atrėmę, regis, garantuotus metimus.

„Dragūnui“ net 10 įvarčių (1 iš 7 m) pelnė Gabrielius Virbauskas, po 4 įmetė Laurynas Simonavičius, Lukas Simėnas, Lukas Juškėnas ir Modestas Vaitekūnas.

KTU ekipoje lyderiavo 11 įvarčių įmetęs Karolis Jankauskas, 10 įvarčių pelnė Ignas Grigas, 7 (1 iš 7 m) – Mindaugas Urbas.

ktu2

„Staigmenos pateikti nepavyko, rungtynių nelaimėjome. Planas buvo toks – jei pralaimėti, tai kuo mažesniu skirtumu. Bandysime atsirevanšuoti savo salėje. Šiandien pagaliau supratome, kad galime žaisti ir prieš tokio lygio komandas. Šiemet tikrinomės ir prieš Kauno „Granitą-Karį“, buvo sunkiau, nes tai buvo pirmosios tokio aukšto lygio rungtynės. Be to, mums sąlyginai padėjo Baltijos lygos rungtynės, kuriose savaitgalį „Dragūnas“ atidavė daug jėgų. Mums tai buvo pliusas. Kaip bus toliau, pamatysime“, – po rungtynių sakė KTU komandos treneris Darius Talačka.

Dragūnietis Gabrielius Virbauskas sakė, kad rungtynės buvo prastos.

„Buvo blogai, neįvykdėme trenerio nurodymų. Išėjome į aikštelę turbūt ne taip susikaupę, kaip savaitgalį. Buvo blogas žaidimas, nieko gero aikštelėje nepadarėme. Nemanau, kad daug įtakos turėjo nuovargis po savaitgalio, vis dėlto daug treniruojamės, turime būti pasiruošę žaisti daug rungtynių. Eidami į aikštelę visuomet tikimės kovoti, neiname atsipalaidavę. Kauniečiams galbūt buvo daugiau stimulo žaisti prieš nominaliai stipresnę komandą“, – komentavo G. Virbauskas.

Rungtynių nuotraukas rasite albume ČIA.

Palikite atsiliepimą