Artėjant sezonui – pokyčiai „Dragūno“ sudėtyje

Klaipėdos vyrų rankinio komanda „Dragūnas“ kitą savaitę rengiasi pradėti pasiruošimą naujajam sezonui, tačiau kol kas dar neaišku, kokia bus komandos komplektacija.

„Dragūną“ jau apsisprendė palikti mažiausiai trys žaidėjai, kurie karjerą tęs užsienyje: vartininkas Aistis Pažemeckas išvyko į Austriją, Mindaugas Dumčius – į Islandiją, o Edvinas Vorobjovas kelia sparnus į Šveicariją.

„Jau aišku, kad neturėsime Aisčio Pažemecko, Mindaugo Dumčiaus. Taip pat nebus ir Edvino Vorobjovo, kuris panoro toliau žaisti Šveicarijoje, o mes jo negalime versti pasilikti. Taip pat dar nežinia, ką nuspręs vyresni žaidėjai“, – kalbėjo „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Pasak trenerio, neaiški ir legionieriaus iš Ukrainos Igorio Kopišinskio ateitis – abejojama, ar šis žaidėjas praėjusį sezoną atitiko klubo lūkesčius.

„Dragūnas“ jau kurį laiką ieško pamainos komandą paliekantiems žaidėjams.
Jau buvo skelbta, kad klubą papildys pastaruosius keturis sezonus Olandijoje, Zvartemeer „Hurry-Up“ klube žaidęs Gintaras Cibulskis. Taip pat prie Klaipėdos ekipos turėtų prisijungti pirmosios lygos žaidėjas Ignas Grigas, atstovaujantis Kauno technologijos universiteto komandai.

„Turime dar keletą preliminarių susitarimų, tačiau kol dar nesudėti visi taškai ant „i“, nenorėčiau viešinti, kokie tai rankininkai“, – sakė A. Juškėnas.

Klaipėdiečiams, 2015-2016 m. sezone tapusiems vicečempionais, sustiprinti komandą dar yra laiko. Rudenį laukia ne tik kovos Lietuvos rankinio lygoje, bet ir Europos rankinio federacijos Iššūkio taurės turnyre (EHF Challenge cup). Jame „Dragūno“ rankininkų varžove tapo Šveicarijos „TSV St. Otmar“ ekipa, praėjusį sezoną Šveicarijos A lygoje užėmusi ketvirtąją vietą.

Palikite atsiliepimą