Aistis Pažemeckas karjerą tęs Austrijoje

Klaipėdos „Dragūno“ vartininkas Aistis Pažemeckas palieka Lietuvą ir persikelia žaisti į Austriją. Nuo 2012 metų „Dragūnui“ atstovavęs A. Pažemeckas pasirašė vienerių metų sutartį su „Medalp Handball Tirol“ klubu.

Pavasarį peržiūroje Austrijoje buvęs A. Pažemeckas sakė, kad pirmieji įspūdžiai apie naująją komandą yra neblogi – joje yra ir jaunų perspektyvių žaidėjų, ir vyresnių, patyrusių rankininkų, draugiška atmosfera.

„Be to, komandos treneris yra lietuvis Mindaugas Andriuška, kurie labai daug padeda. Tikiuosi įsitvirtinti naujame klube ir parodyti viską, ką moku daryti geriausiai. Tikiuosi, kad tai padės komandai iškovoti kuo daugiau pergalių“, – sakė A. Pažemeckas.

Išvykdamas į Austriją jis sakė esantis dėkingas „Dragūno“ klubui už įgytą patirtį.

DSC_0975„Noriu padėkoti visai „Dragūno“ komandai už tai, kad per ketverius metus, būdamas komandos dalimi, tapau geresniu žaidėju, pavyko su komanda iškovoti ne vieną nuostabią pergalę, tik būdami kaip vienas kumštis mes tai pasiekėme. Ačiū treneriui Artūrui Juškėnui, kuris priėmė mane į komandą žinodamas mano nelengvą charakterį aikštelėje ir labai ženkliai prisidėjo prie to, kad dabar galiu savo karjerą tęsti užsienyje“, – kalbėjo A. Pažemeckas.

„Linkiu „Dragūnui“ ateinantį sezoną laimėti visus titulus Lietuvoje ir kuo geriau pasirodyti Europos iššūkio taurėje bei Baltijos lygos varžybose, o aš seksiu naujienas apie „Dragūną“ ir kartu liūdėsiu dėl kiekvienos nesėkmės ir džiaugsiuosi kiekviena pergale“, – atsisveikindamas žadėjo A. Pažemeckas.

Palikite atsiliepimą