LRL finalo lygoje – pirmoji „Dragūno“ pergalė

Trečiadienį uostamiestyje Lietuvos rankinio lygos finalo seriją iki trijų pergalių pradėjo Klaipėdos „Dragūno“ ir Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai.

Po pirmojo kėlinio priekyje buvo „Dragūnas“ – 12:10. Antroje rungtynių dalyje ekipos grūmėsi taškas į tašką. Visgi susitikimo pabaigoje „Dragūno“ vartininkas Aistis Pažemeckas tapo rungtynių didvyriu, kuriam puikiai pavyko atremti svarbius varžovų metimus ir padovanoti uostamiesčio ekipai pergalę rezultatu 21:20 (12:10).

Prie „Dragūno“ pergalės labiausiai prisidėjo Igoris Kopišinskis ir Gabrielius Virbauskas, pelnę po 5 įvarčius, 4 pridėjo Lukas Simėnas 3 – Edvinas Vorobjovas, po 1 – Arvydas Bučius, Lukas Juškėnas, Mindaugas Dumčius ir Remigijus Vaičikauskas.

Alytaus ekipoje 5 taiklius metimus atliko Žygimantas Micevičius, 4 – Lukas Lastauskas.

Alytaus ekipos treneris Egidijus Petkevičius pažymėjo, kad problemų turėjo abi komandos.
„Kova tikrai buvo įtempta nuo pat pirmų minučių, komandos klimpo puolime, gynyboje gerai dirbo tiek vieni, tiek kiti, tai rodo ir rezultatas. Turbūt šiandien mes buvome kai kur silpnesni, išėjo taip, kaip išėjo, ruošimės šeštadieniui. Antrojo kėlinio pradžioje buvo problema, kad sustojo mūsų puolimas.

Žiūrėsime, analizuosime, ieškosime priežasčių, kodėl mes taip strigome. Bandysime klaidas ištaisyti šeštadienį. Akcentavome, kad negalime prarasti kamuolių, nes dėl to gauname įvarčius. Iš esmės su šia užduotimi susitvarkėme, bet buksavome poziciname puolime. Manau, kad tai buvo viena iš priežasčių, kodėl pralaimėjome vienu įvarčiu“, – komentavo E. Petkevičius.

Pasak jo, abi komandos turi silpnų vietų.

„Ar varžovai turi silpnų vietų? Kiekvieni varžovai jų turi, viskas priklauso nuo to, kaip jas išnaudosime. Silpnų vietų tiek jie, tiek mes turime, ir ne vieną. Bandysime atsigauti, dabar labai svarbu psichologija. Žinoma, fizinis krūvis irgi reikšmingas, bet daugiausiai šeštadienį lems psichologinis pasiruošimas. 
Esame nusiteikę auksui, tikrai bandysime tai pasiekti. Pernai finalo serija buvo „sausu“ rezultatu. Šiemet norime iškovoti bent vieną pergalę, pradžiai uždavinys yra toks. Šiandien tai nepavyko, bandysime šeštadienį, jei šeštadienį nepavyks, bandysime kitą trečiadienį. Jei ir tada nepavyks, bandysime kitais metais“, – šypsojosi „Almeidos-Stronglaso“ treneris.

„Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas pyko ant savo auklėtinių, tačiau vylėsi, kad atsakomosiose rungtynėse Alytuje žaidimas bus kitoks.
„Negalima taip klysti, negalima priimti sprendimų, kurie prasilenkia su logika. Jei pirmaujame dviem įvarčiais, lieka dešimt sekundžių ir įmetame dar vieną, ar mums užskaitys dvi pergales? Ne. Tai kam atakuoti? Išlaikome kamuolį, atiduodame pagarbą varžovams ir viskas. Bet žaidėjai metė į vartus ir gavome atgal įvartį. Žaidė jauni žaidėjai prieš patyrusius, bet jų neapibėgo. Galbūt reikia daugiau treniruotis, o gal kaip tik mažiau? Treneris blogas? Gali būti. Šiandien treneris tikrai neblizgėjo.
Kitose rungtynėse viskas prasideda iš naujo, čia finalas. Prisiminkite praėjusių metų finalą – nuvažiavome į Alytų, laimėjome trylika įvarčių, namuose – 12 įvarčių. Šiemet mes nesame tokie pajėgūs, bet mes turime sužaisti geriau. Šiandien žaidėme praktiškai be vieno žaidėjo, Mindaugas Dumčius buvo kažkur „išvykęs“ ir niekaip nepavyko jo sugrąžinti – Ir geruoju, ir piktuoju jis nesugrįžo. Vis dėlto pykti ant žmogaus negaliu, nes kaip žmogus jis atidavė visą save. Pykti galima ant žaidėjo, ant žmogaus – ne“, – reziumavo A. Juškėnas.
Daugiau nuotraukų rasite albume ČIA.

Palikite atsiliepimą