„Dragūnas“ – LRL pusfinalyje

Šeštadienį Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygoje vyko atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės. Jose antrąsias pergales iškovojo ir kelialapį į pusfinalį užsitikrino Alytaus „Almeida-Stronglasas“, Klaipėdos „Dragūnas“ ir Vilniaus HC „Vilnius“.

Varėnoje atsakomąsias ketvirtfinalio rungtynes žaidė vietos „Ūla“ ir Klaipėdos „Dragūnas“. Čempionų titulus ginantys klaipėdiečiai laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0.

Dragūniečiai nelengvai rezultatu 25:28 (10:14) laimėjo antrąsias rungtynes ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių ir užsitikrino vietą pusfinalyje. Atrodė, jog pirmajame kėlinyje „Dragūnas“ sutvarkė visus formalumus, tačiau „Ūla“ antroje rungtynių dalyje kibo į atlapus ir sugebėjo laimėti kėlinį minimalia persvara. Visgi Varėnos rankininkams šių įvarčių nepakako pergalei, o vietą pusfinalyje užsitikrino daugkartiniai šalies čempionai.

Uostamiesčio ekipai po 6 įvarčius pelnė Lukas Simėnas ir Edvinas Vorobjovas. Dar 5 pridėjo Mindaugas Dumčius, 3 – Laurynas Simonavičius, po 2 – Arvydas Bučius, Gabrielius Virbauskas, Lukas Juškėnas, po 1 įmetė Šarūnas Ugianskis ir Benas Butkus.

„Ūlos“ gretose po 6 kartus pasižymėjo Donatas Leknickas ir Eimantas Grimūta. Šarūnas Krisiulevičius pelnė 5 įvarčius.

Pusfinalyje laukia Vilniaus ekipa

Pusfinalyje „Dragūnas“ susitiks su Vilniaus „Vilniaus“ komanda. Vilniečiai šeštadienį išvykoje 25:23 (12:11) įveikė Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ ekipą ir laimėjo seriją 2-0.

Kitame ketvirtfinalyje Alytaus „Almeida-Stronglasas“ išvykoje 24:15 (13:4) nugalėjo Panevėžio „Grifo-Sporto gimnazijos-KKSC“ komandą ir taip pat laimėjo seriją 2-0.

„Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas, kalbėdamas apie galimus varžovus praėjusią savaitę teigė, kad „Vilnius“ – viena „Dragūnui“ neparankiausių lygos komandų. Ji vienintelė šį sezoną Lietuvos čempionate sugebėjo įveikti Klaipėdos rankininkus.

Daugiau akimirkų iš varžybų Varėnoje rasite albume ČIA.