Namuose įveikta Vilniaus „Šviesa“

Trečiadienio vakarą sužaistos dar vienos Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos XVII turo rungtynės. Jose užtikrintą pergalę pasiekė šalies čempionas Klaipėdos „Dragūnas, namie 36:28 (20:15) įveikęs Vilniaus VHC „Šviesą“.

Rungtynes uostamiestyje „Dragūno“ rankininkai pradėjo neužtikrintai ir svečiams leido be atsako pelnyti pirmuosius 2 įvarčius. Visgi Klaipėdos ekipa gan greitai stabilizavo žaidimą ir įvarčiai vienas po kito krito į varžovų vartus. Jau pirmame kėlinyje uostamiesčio komanda susikrovė 5 įvarčių pranašumą ir į rungtynių pertrauką išėjo esant rezultatui 20:15.

Šeimininkai antroje rungtynių dalyje ir toliau valdė įvykius aikštėje. Nors ekipos dažnai apsikeisdavo klaidomis, „Dragūnas“ jų darydavo vis tiek mažiau. „Šviesai“ trūko rezultatyviausio vyrų lygos žaidėjo Valdo Drabavičiaus įvarčių, kuris sugrįžęs po traumos vis dar negali atrasti savo žaidimo. Žaidėjas prametė abu 7 metrų baudinius ir nepataikė metimų iš sau įprastų padėčių. Klaipėdos „Dragūnas“ savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo nesunkią pergalę 36:28 (20:15).

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė po 8 įvarčius pelnę Lukas Simėnas ir Gražvydas Juška. Sėkmingai rungtyniavo ir Mindaugas Dumčius, kuris ekipai pridėjo 7 taiklius metimus.

„Šviesai“ 12 taiklių šūvių atliko Lukas Balbierius, o Valdo Drabavičiaus sąskaitoje 5 įvarčiai.

Daugiau rungtynių akimirkų rasite ČIA ir ČIA.