Estijoje taškų iškovoti nepavyko

Baltijos rankinio lygos (BHL) rungtynių savaitgalis Klaipėdos „Dragūnui“ taškų neatnešė. Šeštadienį nusileidę Viljandžio rankininkams minimaliu skirtumu, sekmadienį HC „Kehra/Horizon Pulp&Paper“ ekipai dragūniečiai pralaimėjo 5 įvarčių skirtumu – 32:27 (13:14).

Pirmąjį kėlinį baigę vienu įvarčiu priekyje (13:14), antrajame klaipėdiečiai slystelėjo. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Dragūnas“ toliau didino skirtumą – 14:16, 15:19, 17:21, 21:24, tačiau vėliau krito į gilią duobę. Galingai spurtavę estai pelnė net 8 įvarčius iš eilės ir rezultatą persvėrė savo naudai – 29:24. Nors po to klaipėdiečiai bandė atsigriebti, Kehros rankininkai nebeleido išlyginti rezultato, tad rungtynės baigėsi rezultatu 32:27.

HC „Kehra/Horizon Pulp&Paper“ įvarčių sąskaitą 8 taikliais metimais papildė Marko Slastinovski, Viktor Skrypak  pridėjo 4, Antti Rogenbaum ir Kaimar Lees – po 3.

„Dragūnui“ po 6 įvarčius pelnė Lukas Simėnas ir Igoris Kopišinskis, 4 – Mindaugas Dumčius, po 3 – Gediminas Vaitkus ir Remigijus Vaičikauskas, po 2 – Lukas Juškėnas ir Edvinas Vorobjovas, 1 įmetė Benas Butkus.

Po nesėkmingų susitikimų su Viljandi HC ir HC „Kehra/Horizon Pulp&Paper“ klaipėdiečiai A grupėje smuktelėjo į ketvirtąją vietą. „Dragūno“ vasario pradžioje dar laukia du susitikimai su Latvijos ekipomis – Rygos „Celtnieks“ ir HK „Ogre/Miandum“.