Utenoje – sezono rekordas

Trečiadienio Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos rungtynėse Utenoje Lietuvos čempionai Klaipėdos „Dragūnas“ nesunkiai įveikė HC „Uteną“ rezultatu 43:21 (18:11).

„Dragūno“ rankininkai po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 18:11, o antroje rungtynių pusėje jiems pavyko dar labiau padidinti apsukas. Per antrąjį kėlinį klaipėdiečiai pelnė 25 įvarčius ir kiek nepadoriu skirtumu nugalėjo HC „Uteną“. Galutinis rungtynių rezultatas – 43:21 (18:11) „Dragūno“ naudai. Toks didžiulis skirtumas – naujas šio sezono „Dragūno“ rekordas.

Net 15 įvarčių klaipėdiečiams pelnė Igoris Kopišinskis. Dar 9 pridėjo Lukas Simėnas. HC „Utenos“ gretose 6 įvarčius pelnė Arūnas Urbonas. 5 taiklius metimus atliko Linas Viktorinas.

Po rungtynių pakalbintas Utenos ekipos vyr. treneris Gediminas Paukštė pripažino, kad ekipai antrajame kėlinyje pritrūko jėgų, todėl ir nepavyko įkąsti šalies čempionams.

„Pirmą kėlinį bandėme priešintis varžovams ir pasiekėme garbingą rezultatą. Antrajame kėlinyje pritrūko jėgų ir meistriškumo kovojant prieš stipresnę, geriau sukomplektuotą bei taktiškai pasiruošusią komandą“, – pralaimėjimo priežastis vardino HC „Utena“ treneris.

Klaipėdiečių žaidėjas Šarūnas Ugianskis pasidžiaugė ekipos pergale, nors pripažino, jog pirmajame kėlinyje nesisekė tvarkytis gynyboje.

„Pirmąjį kėlinį pradėjome sunkiai, praleidome daug kvailų įvarčių bei užpuolę prametėme daug metimų. Antrajame kėlinyje susitvarkėme gynyboje, todėl ir puolime pasiekėme teigiamą rezultatą.“ – po rungtynių mintimis dalinosi „Dragūno“ žaidėjas.

Įpusėjus 11 lygos turui pirmauja Klaipėdos „Dragūnas“. Artimiausi persekiotojai – svarbią pergalę iškovoję Kauno „Granito“ rankininkai.

Artimiausias LRL rungtynes „Dragūnas“ žais tik sausio 30 dieną (šeštadienį) 14 val. Klaipėdoje (Taikos pr. 61A) su Pasvalio „Kurana-SM“ ekipa. Šį savaitgalį dragūniečiai žais Baltijos rankinio lygos (BHL) čempionato rungtynes Estijoje: šeštadienį su Viljandžio HC ir sekmadienį su HC „Kehra/Horizon Pulp&Paper“ ekipomis.